0 Değerlendirmeler SKU: e99644

Kilit dikiş için FUCHAO yüksek kaliteli besleme köpek elbisesi makine 12481 yedek parça-17T Ev Dekorasyon aksesuarları dikiş

Stokta var


Kilit dikiş için FUCHAO yüksek kaliteli besleme köpek elbisesi 12481 makine yedek parça dikiş-17T

Dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

3.29TL

Paylaş

Köpek Pantolon Takım, Köpek Oturma, Takım Elbise Ceket Desen ücretsiz, Ucuz Köpek Pantolon Takım, Yüksek Kaliteli Köpek Oturma, Çin Takım, Ceket Desen ücretsiz Tedarikçileri.

Durumu YENİ
Mekanik Yapılandırma Silindir Yatak
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Besleme Mekanizması Damla Besleme
Yazın Mini Dikiş Makinesi
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.08kg (0.18lb.)
Paket Boyutu 6cm x 2cm x 1cm (2.36in x 0.79in x 0.39in)
Ara