0 Değerlendirmeler SKU: e9042

Vid29 yüceltilmesi-02 orijinal araba enstrüman step motor changan yıldız araç motor

Stokta var


1 satın alma notlar.Otomobil Araç motor ajanlarımız adım, her kullanımı emin yeni, lütfen bir dinlenme sağlamak için. 2.prensip olarak küresel EMS nakliye varsayılan ediyoruz. Teslimat 24 saat içinde genellikle. 3.Sorumluluk kabul edemem, iletici kaynaklanan herhangi bir kaza, gecikme ya da diğer konularda, affet lütfen. 4.Şarj ihtiyacı olan örnek. 5.Nakliye tüm ücretleri ödemek gerekirdi. 6.Malların alınması iyi durumda sayılır sonra kesinlikle teslim, sıkı paketleme, ama yine de kaçınılmaz bir faktör malların herhangi bir zarar altında mal sonra dışlanan değil, bu yüzden dikkatlice kontrol edin ve daha önce test edilecektir. İade & Değiştirme: 1.7 GÜN içinde malı aldıktan sonra, Eğer ürün memnun değil ise iade edilebilir. Ama iade kargo ve diğer tüm masraflar taşımıyor. 2.Eğer ürün belli ki etkisi iki satış ise, iade edilemez. İhtiyacı diğer hususlar: 1.Eğer ülkenizin vergi ve ücretleri ve diğer tüm giderleri Artırımı ihtiyacı varsa, alıcı tarafından karşılanacaktır. 2.Diğer sorunlar her zaman bize danışabilirsiniz

gamezone için shop pro Hoşgeldiniz , bu dilek, senin pro vücut sağlığı , womanfrom ! araç motor için uygun motor , vid , orijinal araba ile yemek ! pro lütfen . resmi zhaohai 'nin cep telefonu için kullanılan , 150kn fotoğraf bir kuvvet daha-biraz daha fazla .

vid29 fabrika-02 resmi : test raporu

bu müşteri , motor değiştirmek araba daha başarılı araç motor post , çok klasik, çok profesyonel satın küçük bir dükkanı ! dünya 8 paylaşım teşekkürler müşteri tangjiahe . teşekkür ederim .

16.87TL 17.76TL

Paylaş

Step Motor, Gereçleri Step Motor, Motor Motor, Ucuz Step Motor, Yüksek Kalite Gereçleri Step Motor, Çin Motor Motor Tedarikçileri.

Yazın Kalıcı Mıknatıs
Faz 2
Akım / Faz 5V
Sertifika ISO
Adım Açısı(derece) 0,33 derece
Holding Tork 4mNm
Model Numarası VİD29-02
Paket Boyutu 15cm x 15cm x 5cm (5.91in x 5.91in x 1.97in)
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Ünite Tipi parça
Ara