0 Değerlendirmeler SKU: e894

Güçlü -H 114-09604 bilgisayar Juki Kilit dikiş ağır malzemeler Düz bıçak Fang De bilgisayar HAREKETLİ

Stokta var


fiyat tek parça içindir.

Almanya çelik, yüklü kaliteli, hassas açı, ayarlamak kolay, dayanıklı, milyon kere daha fazla kırmak kolay alınan; MİLYON çeşitleri; Tayvan Hassas Makine ho Üretilen

Dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

17.15TL

Paylaş

Bilgisayar Video Yakalama Yazılımı, Bıçak Orjinal, Bilgisayar Yardım, Ucuz Bilgisayar Video Yakalama Yazılımı, Yüksek Kaliteli Bıçak Orjinal, Çin Bilgisayar Yardım Tedarikçiler.

Marka Adı fu chao
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Model Numarası dikiş parçaları
Durumu YENİ
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 8cm x 8cm x 1cm (3.15in x 3.15in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.04kg (0.09lb.)
Ara