0 Değerlendirmeler SKU: e88485

Hamamböceği Hamamböceği Piege tueur Yem Colle Autocollant Trapper toxique Ev Haşere Kontrol, sur et olmayan dökün.

Stokta var


Hamamböceği Hamamböceği Piege tueur Yem Colle Autocollant Trapper toxique Ev Haşere Kontrol, sur et olmayan dökün.

Eve Haşere Kontrol, saker ve ıcke için Kackerlacka falla kackerlacka katil Yem Lım klistermarke Trapper-giftig!

Schabe-Falle Hamamböceği Katil Yem Kleber-Aufkleber Avcı kürk Heim Schadlingsbekampfung, emin und ungiftig!

Evde Böcek Kontrolü, Güvenli ve toksik Olmayan Tutkal Sticker Trapper Yem hamamböceği Tuzak Hamamböceği katil!

Paulo e nao-toxico! Barata barata armadilha assassino Yem cola adesivo para Trapper Ev Restoran Haşere Kontrol,

La casa Haşere Kontrol başına Scarafaggio Scarafaggio Trappola assassino Yem Yıkılmadan Adesivo Trapper, sicuro e olmayan tossico!

Hamamböceği Hamamböceği Tuzak Yem Lijm Etiket Trapper için Eve Restoran Haşere Kontrol, veilig en edilmedi giftig!

Ev ve Haşere Kontrolü, Güvenli ve Sigara Restoran için yüksek Kaliteli Hamamböceği Kontrolü Tuzak, Hamamböceği Öldürme Yem Tutkal Sticker Trapper-toksik.

10 adet ücretsiz kargo Bay Hata Roach tuzak her paketi.

Bay tek bir kutuda hamamböceği yem tuzak evi 10 set Hata. Tuzak büyük ve küçük hamam böceklerinin tüm türleri, kullanımı kolay. Ayrıca karınca, örümcek ve diğer zararlıların kontrolü için. Hamile kadın, çocuk, yaşlı ve hayvanları ile bir ev için EKO büyük, böcekler evde ölmek ve bakteriler çok doğurmak önlemek. Mutfak köşelerinde yer, yatak odası, dolap, kanepe, dolap, restoran, ofis her yerde böcekler sık sık görünür. Son çevre koruma, non-toksik, 3 ay uzun.

Açıklama:

Böcekler Karıncalar Örümcekler için Bay Böcek Hamamböceği Tuzak 10 set Non-toksik Kontrolü.

Tuzak büyük ve küçük hamam böceklerinin tüm türleri, kullanımı kolay. Ayrıca karınca, örümcek ve diğer zararlıların kontrolü için.Hamile kadınlar, çocuklar, yaşlılar ve hayvanlar ile ev için EKO büyük, böcekler evde ölmek ve bakteriler çok doğurmak önlemek.Mutfak köşelerinde yer, yatak odası, dolap, kanepe, dolap, restoran, ofis her yerde böcekler sık sık görünür. Son çevre koruma, non-toksik, 3 ay uzun.

1. Pls Hamamböceği tuzağı açık.

2. Tutkal etiketi, beyaz kağıt kapağını çıkarın.

3. Ya da daha küçük toz halinde yem ezmek ve tuzağın ortasına koydu.

4. Pls Hamamböceği tuzak kırışık göre katlayın.

5. Tam, böcekler sık görüldüğü yerlere koy.

Özellikler:

Durum:Yeni

Sadece uyumluluğu:Roach Tuzak ,Roach Motel, Haşere kontrol

Paket İçeriği:

1 10 set yem paketi.

Bay Böcek Hamamböceği,

Mikroplar çok sayıda ev hamamböceği vücut, ama aynı zamanda astım ya da diğer alerjik reaksiyonlar alerjen. Hamamböceği insektisit farklı türler için farklı zaten direnç geliştirmiştir. Hamamböcekleri ev, çeşitli türler genellikle karışık medya. Bir yıl önce başladı, artık böcek spreyleri ve böcek ilacı kullanıyorum. Böcek ilacı spreyleri evde zararlı pestisit kalıntı toksisite bir sürü olacak, ama uzun vadeli kaldırmak zordur. Sizin ve ailenizin sağlığını tehdit! Her köşede bir hamamböceği böcek ilacı çiğneme, yaygın tırmanış ev diğer gıdalar, koltuk, sandalye, minder, zehirli hamamböceği dışkısı ve yemek yemek için, ciddi çevre kirliliğine neden gitti! Köşe Dolaplar, Dolaplar, kanepeler, yataklar, kitaplıklar böcek ilacı hamamböceği yiyerek öldü ve bakteri bir çok cins. Hamile kadınlar, çocuklar, Evcil Hayvanlar ve yaşlılar, mutfak ve Yatak odası ve diğer yerlerde ev, dikkatli olun böcek spreyleri ve böcek ilaçları lütfen! Bay hamamböceği evi Böcek, endişeler çözmek ithal hammadde, çevre koruma, yüksek sıcaklıklarda rayon, mükemmel üretim süreci, kullanarak! Bay Böcek konut, çevre koruma, toksik olmayan, zararsız, çevreyi kirletmeyen, hamamböceği, çöp dışarı çalıştırabilirsiniz. Hamamböceği hamamböceği fethetmek için korku, beraber çalışıyoruz. Özenli anne, niyetleri aile sağlık! 1) simgesine Basın 10 adet/kutu Uygun kullanım: ev, kulübe şeklinde katlanmış, giriş rampası gibi sürünerek hamamböceği hamamböceği sağlamak olacaktır. 2) (çok önemli) hamamböceği içine ev tozu veya ezilmiş parçacıklar halinde ezilmiş hamamböceği yemi ve orta Lütfen. 3) Lütfen hamamböceği evi hamamböcekleri uğrak yerlerde, örneğin Mutfak, Ocak, Dolaplar gibi, çöp kutusunu yanındaki koltuğa benzeri yerleştirilir. 5 gün hiçbir etkisi varsa, ya da konumunu değiştirin.

68.45TL

Paylaş

Kontrol Etiketi, Haşere öldürücü, Haşere Kontrol Köstebek, Ucuz Kontrol Etiketi, Yüksek Kaliteli Haşere öldürücü, Çin Haşere Kontrol Köstebek Tedarikçiler.

Model Numarası Bay hata -001
Haşere Türü Cırcır Böcekleri,Karıncalar,Kırkayaklar,Böcekler,Örümcekler,Hamamböcekleri
Marka Adı Bay Hata
Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 3cm (7.87in x 3.94in x 1.18in)
Ünite Tipi (10 adet/lot)lot
Ara