0 Değerlendirmeler SKU: e8703

Capisco Retro Bodrum Bitki Kesintisiz Vinil Fotoğrafçılık Zemin Fotoğraf Arka Plan Stüdyo Dekor

Stokta var


Markamız---- arka plan Bizim öncelikle bebekler,çocuklar, yetişkinler,tatiller,doğum günleri,düğünler,vb için hedeflenen profesyonel fotoğrafçılık zemin üreticisi CapiSco. Tasarımcılarımız her müşteri ihtiyaçlarına göre arka planlar tasarlayabilir. Eğer özel arka plan ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. 300cm Maksimum kesintisiz genişlik yapabiliriz

maksimum 180cm kesilebilir,büyük boy arka plan işlenmiş olması gerekiyor (diğer depolar:;) (ayrıca dayanıklı) İnce Vinil İnce,yumuşak,hafif,Katlanabilir ve Taşıması Kolay,Polyester bez daha ucuz ve hafif,ama hala yırtılmaz,Yani(doğum günü partisi) Tek seferlik kullanım için uygun aile fotoğrafçılar ben Not:su ile dokunma ,zemin üzerinde ayak izleri bulunca silip denemek için hafif nemli ıslak bez deneyebilirsiniz. Bu zemin,yansıtıcı, Kesintisiz Işık emici Olmayan Ürün Açıklaması Açıklama:.Hayır pocket. Ayrıca fon resmi yeterince net olarak kendi resminizi yazdırabilirsiniz herhangi bir boyut özel edebiliriz. Eğer ihtiyaçları varsa, bizimle irtibata Pls. Bırak asılı Kullanın: zemin standı veya zemin destek sistemi üzerine asmak için kelepçeler. Bu kutup cebi yok. Arka planında dostu süper kullanıcı bakım ve Temizlik. Sadece su ile nemli bir bez alın. Tüm zemin bir paket teslim katlanmış ile gönderecektir. Kırışıklıkları düzeltmek için iki yol vardır.Yöntem aşağıda tutarak kırışıklıkları önleyebilirsiniz. 1. Ütü - ütü masası üzerinde düşük ısı ile fon demir. 2.Rulo - zemin açılmak ve 10 metre bir boru üzerine rulo. Görüntünün önemli taraftaki tüp ilk yuvarlayarak başlayın. "Rulo ve her 6 inç hakkında düzgün". Yapıldığında, düz zemin üzerinde yatıyordu. Arka planında değil, yüksek çözünürlüklü, biraz bulanık,bu yüzden fotoğraf çekmek için mesafe gerekir. Ayrıca birçok büyük formatlı görüntüler yakın görünüm size biraz karmaşık görünebilir ama sadece uygun resimler düşünceye bak mümkün olan en gerçekçi sağlamak için kullanıldığından emin olun.Tüm bilgisayar ekranları renk kalibrasyon değişir unutmayın. Tüm arka planlar Çin'de yapılır ve sipariş sırasında yazdırılır üretim ve Nakliye. Yaklaşık bir döngü süresi için planı lütfen. Baskı ve nakliye için 3 gün. Öğeleri Çin'den HİZMETLERİ'NİN tarafından(çoklu sipariş hariç) e-posta gönderecektir.Normal olarak,onu almak için 7-15 gün kadar sürer. Sipariş için parmak izi verir sadece hasarlı ürünleri kabul edilebilir onlar.

50.96TL 82.24TL

Paylaş

Stüdyo Sahne, Vinil Fotoğrafçılık Zemin, Fotoğraf Arka Planında, Ucuz Stüdyo Sahne, Yüksek Kaliteli Vinil Fotoğrafçılık Zemin, Çin Fotoğraf Tedarikçiler Arka Planında.

Boyutu (mm)
Malzeme Vinil
Stil Retro Bodrum
Paket Evet
Model Numarası GA20
Yazın Sprey Boyalı
Marka Adı CapiSco
Paket Boyutu 36cm x 31cm x 3cm (14.17in x 12.20in x 1.18in)
Paket Ağırlık 0.8kg (1.76lb.)
Ünite Tipi parça
Ara