0 Değerlendirmeler SKU: e86656

246-2553 GÜÇLÜ.DURKOPP 745 orta knive endüstriyel Dikiş Makinası yedek parça için H marka REGİS

Stokta var


Dikkat:GÜÇLÜ.H ve REGİS GÜÇLÜ.H şirketin marka.Ve aynı kalitede.Genellikle GÜÇLÜ size göndeririz.H marka ürünler.Ama stok durumlar dışında, marka ürünleri REGİS göndereceğiz.Eğer kabul etmiyorsanız, satın aldığınızda lütfen mesaj bırakın.Zaman değil, stok, iade size bildireceğiz.

246-2553 GÜÇLÜ.H marka REGİS DURKOPP 745 orta knive endüstriyel dikiş makine yedek dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz parça ve vitrin sadece küçük bir parçası.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

45.27TL

Paylaş

Parça Aksesuar, Hava Soğutucu Parçaları, Parçaları, Ucuz Parça Aksesuar, Hava Soğutucu Yüksek Kaliteli Parçalar, Çin Tedarikçileri Parçaları.

Marka Adı fu chao
Durumu YENİ
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Model Numarası dikiş parçaları
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Paket Boyutu 6cm x 2cm x 1cm (2.36in x 0.79in x 0.39in)
Ara