0 Değerlendirmeler SKU: e86632

202451 GÜÇLÜ.PEGASUS L52 için H marka REGİS kesici endüstriyel dikiş makine yedek parça İplik

Stokta var


Dikkat:GÜÇLÜ.H ve REGİS GÜÇLÜ.H şirketin marka.Ve aynı kalitede.Genellikle GÜÇLÜ size göndeririz.H marka ürünler.Ama stok durumlar dışında, marka ürünleri REGİS göndereceğiz.Eğer kabul etmiyorsanız, satın aldığınızda lütfen mesaj bırakın.Zaman değil, stok, iade size bildireceğiz.

202451 GÜÇLÜ.PEGASUS L52 için H marka REGİS kesici endüstriyel dikiş makine yedek parçalarının çoğunu Biz yedek parça dikiş makinesi ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır İplik.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

2.26TL

Paylaş

Makine Heidelberg, Çin Makine Atölyeleri, Makine Gövdesi, Ucuz Makine Heidelberg, Çin Yüksek Kaliteli Makine Atölyeleri, Çin Makine Gövdesi Tedarikçiler.

Durumu YENİ
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Model Numarası dikiş parçaları
Marka Adı fu chao
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 6cm x 2cm x 1cm (2.36in x 0.79in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Ara