0 Değerlendirmeler SKU: e83086

LoRa ÇOK geliştirme seti Lora ağ geçidi ağ WİFİ/RJ45/3G/4G birden fazla sensörleri destekler.

Stokta var


Dragino Seti LoRa LoRa Çok hızlı ve Çok teknoloji öğrenmek için yeni başlayanlar ve geliştiriciler kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar pratik bir uygulama içine bir fikir açmak ve bazı Şeyleri gerçek İnternet olmasına yardımcı olur. Program, yaratmak ve her şeyi bağlamak kolaydır. Telekom operatörlerinin sayısı şu anda ağları yayıyoruz, ama LoRa açık spektrumunda çalışır, çünkü aynı zamanda kendi ağınızı kurabilirsiniz.

LoRa Çok kit bulut sunucuya LoRa algılayıcı düğümden veri göndermesini nasıl LoRa ağ oluşturmak için nasıl gösterir. Özel LoRa bir ağ olarak kullanıldıĞında, LoRa ağ geçidi diğer LoRa ne zaman birbirlerinin görüş alanında (LoRa LoRa bağlayan bir ağ geçidi düğüm zaman) ancak 5km 10km aralığında kadar beklemek düğümlerin kadar bağlanır.

Dragino LoRa Çok Kit, Gerekli donanım Çok projeler ile çalışmak için başlangıç: değerlendirme yapabilirsiniz. Arduino kodunu öğrenme ve bazı diğer MCU bilgi. Sık kullanılan sensörlerin nasıl kullanılacağını öğrenmek. Linux temel bilgileri öğrenme. Çok temel yapısı öğrenme ve nasıl çalışır. LoRa kablosuz teknolojiyi öğrenme. LoRa bir ağ kurmak için nasıl öğrenme. Çok farklı sunucuları Uygulamaları: Otomatik Sayaç Okuma; Ev ve Bina Otomasyonu ile iletişim kurmak için sensör ağı kullanmak için nasıl öğrenme; Kablosuz Alarm ve Güvenlik Sistemleri, Endüstriyel İzleme ve Kontrol; Uzun menzilli Sulama Sistemleri; GPS tracker, vb. 1 Video Giriş Kullanım Kılavuzu Ürün Bilgisi Örnekler LG01-(LoRa/GPS Shield + Arduino UNO) P 1 x (LoRa Shield + Arduino UNO) 1 x 1 x alev sensörü 1 x (erkek için erkek için (kadın için kadın) 20 x 20 x DuPont DuPont tel tel (kadın) LoRa 868 Starter Kit: LoRa Çok Geliştirme Seti erkek) 1 x ışığa duyarlı sensör 1 x Buzzer 1 x Ultrosonic Sensörü 1 x DHT11 Sıcaklık ve Nem Sensörü 20 x DuPont Tel Röle x, en iyi 868M frenquency LoRa Başlangıç Seti 915 ayarlanabilir: LoRa IoT Development Kit , en iyi 915M frenquency LoRa Başlangıç Kiti 433 ayarlanabilir: LoRa IoT Development Kit , en iyi 433M frenquency ayarlanabilir

Ürün pan.baidu.com/s/1bXDAIq indirme

1 638.41TL

Paylaş

Sensör Ağ, Sensör, Ağ Wifi, Ucuz Sensör Ağ, Yüksek Kalite Sensör, Çin Ağ Wifi Tedarikçiler.

Tür Dış
Yazın Kablosuz
İletim Hızı .
Marka Adı KEFU
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 1.5kg (3.31lb.)
Ara