0 Değerlendirmeler SKU: e81177

Avrupa'da CE sertifikalı Manuel PU Köpük Tabancası Köpük Tabancası Ekonomi Sprey Köpük Tabancası PU Köpük Tabancası Popüler

Stokta var


daha fazla miktar pls online sipariş gerekir. Ayrıca mesajları ayrıntılı bilgi için çevrimiçi bize gönderebilirsiniz. Eğer istediğiniz türde bulamadıysanız, lütfen bize ulaşın. İstediğiniz uygun öğeleri bulmanıza yardım edeceğiz. Sizin için hem perakende ve toptan satış yapabiliriz. Karşılıklı yararı için birlikte çalışacağız.

Sprey PU Köpük Tabancası

1,plastik gövde;

Nikel kaplamalı 2,çelik tetik;

3,evrensel çinko alaşım adaptör;

İğne sızdırmazlık 4,paslanmaz çelik;

5,pirinç meme;

Nikel kaplı 6,çelik namlu;

7,ayarlanabilir vidalı pirinç;

8,POM polyformaldehyde kolu:;

10,CE belgelendirme;

Beyaz üçgenin iç kutusu ile her biri 11,ambalaj:

12 ayrı Ayrı hava basıncı ile test edilmiştir. Açıklama: 1, Silah kolu renk rastgele, sarı renkli silah,siyah renk veya diğer renkler gibi idare tarafından gönderilir; 2, Çin Post Hava Posta ile göndermek için en kolay yoludur. Ama biraz daha uzun zaman alabilir. 3, Eğer acilen silah istiyorsanız, pls daha hızlı express ya da mesajları ile online bize ulaşın diğer seçin.

CE sertifikasyon hava doldurmayı silah: silahları' kalite güvence altına almak için 10 yıl mesleki deneyime sahip; eğer büyük miktarda istiyorsanız, pls bize e-posta gönderin ve size daha ucuza veririz. Profesyonel Aletler Tedarikçisi İnşaatçılar Seçim Araçları sınırlı Kalafat Araçları Yapımında Uzmanlaşmış. Açıklama: 1, Çin Post Hava Posta ile göndermek için en kolay yoludur. Ama biraz daha uzun zaman alabilir. 2, Eğer acilen ürün istiyorsanız, lütfen diğer hızlı express ya da mesajları ile online bize ulaşın seçin. daha fazla miktar pls online sipariş gerekir. Ayrıca mesajları ayrıntılı bilgi için çevrimiçi bize gönderebilirsiniz. Eğer istediğiniz türde bulamadıysanız, lütfen bize ulaşın. İstediğiniz uygun öğeleri bulmanıza yardım edeceğiz. Sizin için hem perakende ve toptan satış yapabiliriz. Karşılıklı yararı için birlikte çalışacağız. eğer büyük miktarda istiyorsanız, lütfen aşağıdaki e-posta için daha ucuz fiyatlar için bize e-posta gönderin. (Builderschoicetools (nokta) com Temas): olacak Olacak Cep telefonu e-posta adresi:+8613429626426 Skype:bctools1 Whatsapp/Viber/Wechat/Line/Kaokao Konuşma: +8613429626426

18.24TL 19.82TL

Paylaş

PU Köpük Tabancası, Pu Silah, Silah Köpük, Ucuz Pu Köpük Tabancası, Yüksek Kaliteli Pu Silah, Çin Silah Köpük Tedarikçileri.

Model Numarası M. Ö. 1501
Marka Adı Toolsbrother
Güç Kaynağı Manuel
DİY Malzemeleri Ahşap
Yazın KÖPÜK TABANCASI
Paket Ağırlık 0.6kg (1.32lb.)
Paket Boyutu 37cm x 7cm x 17cm (14.57in x 2.76in x 6.69in)
Ünite Tipi parça
Ara