0 Değerlendirmeler SKU: e7822

Xiaomi, Akıllı Ev Paketi Aygıtları Pocket için orijinal Xiaomi Akıllı Mini Kapı Pencere Sensörü, Akıllı Ev Kitleri Boyutu

Stokta var


Fonksiyonları ve Özellikleri

1. Orijinal Xiaomi akıllı mini sensörlü kapı ve pencere sensörü, fonksiyonel ve günlük ev güvenlik görevlisi.

2. Küçük cep boyutu, kurulumu ve kullanımı çok kolay: ilk olarak, kapı kapı sensörü yapıştırın ve pencere pencere sensörü; Sonra, Xiaomi Akıllı Ev UYGULAMASINI açın, telefonunuzun sağ üst köşesinde bir "+" tıklayın ve Xiaomi akıllı mini kapı pencere sensörü ekleyin ve istemi ses göre mini kapı pencere sensörü sıfırlama delik yumruk.

3. Mini kapı pencere sensörü kapı ve pencerenin açık olup olmadığını gerçek zamanlı olarak algılanmasına yardımcı olur. Eğer biri evine girmiş, uyarı hatırlatmak ve video çekmek, senin ve özelliği' güvenliği tutacak.

4. Dışarıda ne zaman biri evine girip kapıları windows sensör ve Xiaomi Yi kamera, uzaktan push tarihi: işlevleri birleştirerek, Xiaomi Yi 6 Kamera otomatik olarak telefonlarınızı doğru iterek ikinci ve devam eden tarihi: keser.

5. Kapı ve pencereler pencere ve Bağlantı Xiaomi Hava Temizleyici üzerinde telefonunuzdaki sensör yapıştırın, sonra sabahın erken saatlerinde, temizleyici otomatik bekleme havalandırmak için pencereyi açın.

6. Biri kapıyı açtığınızda telefonunuzda Bağlantı sahneyi ayarladıktan sonra, kapı çalar. Kapıyı açtığınızda akıllı yuva birleştiren ve telefonunuzda Bağlantı sahne ayarı, lambalar otomatik olarak yanar.

7. Kabuk yüksek kaliteli UV malzeme, moda görünüm ve dayanıklı yapılmıştır.

8. Düşük güç tüketimi, genel olarak, 2 yıl içinde pil değiştirmek gerekmez.

Paket İçeriği

1. 1 x Kapı Sensörleri;

2. 1 x Pencere Sensörleri;

3. 1 x Kullanım Kılavuzu.

97.53TL

Paylaş

Sensör, Sensör Penceresi, Sensör Xiaomi, Ucuz Sensör, Yüksek Kaliteli Sensör Penceresi, Çin Sensör Xiaomi Tedarikçiler.

Dil İngilizce
Yazın Şarj cihazları
Uyumluluk Tüm Uyumlu
Marka Adı xiaomi
Fonksiyon Uzaktan Kumanda
Uygulama Yaş Grubu Yetişkin
Paket Ağırlık 0.04kg (0.09lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 13cm x 13cm x 13cm (5.12in x 5.12in x 5.12in)
Ara