0 Değerlendirmeler SKU: e74027

Yeni Vietnam Altın Kule Tiger Balm Balm Aktif Krem Kas 10 g Artrit Eklem Ağrısı Giderici Ekstra Güçlü Ağrı Ağrıları

Stokta var


[34800] [özel] [xlmodel] -

[34800] [özel] [xlmodel] -

[34800] [özel] [xlmodel] -

[özel] [xlmodel]-[8888] Ürün Açıklaması

Aktif krem yüksek dereceli altın kule , ünlü sağlık ürünleri, Dış kullanım olarak sadece , her yaştan genel kamuoyu ile popüler olmuştur. Aktif emtia Çin-Vietnam sınır ticareti biridir. Antik çağlardan beri , Vietnam arazi , büyük bir üne antik kitap Nanban büyülü tıp land "barbar" aittir . Tekrarlanan çıkarma ve saf altın kule aktif krem yapılmış karmaşık bir süreç , romatoid artrit ve diğer yönleri özellikle iyi sonuçlar, insanların, "gerekli Seyahat ev eşyaları" , ürünün uzun bir tarihi övgüye layık tanınan , kullanıcılar ve övgü tarafından memnuniyetle karşılandı , Güneydoğu Asya emtia ticaret fuarlarında kazanan oldu sonra bugün, otlar ve baharatlar kullanarak ünlü Vietnam halk geleneksel çare gelişmiş , en son bilimsel yöntemlerle, Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç .

Menşei: Vietnam

Ürün ambalaj:2 ADET * 10 G/şişe

Uygulama Omuz ağrısı , küçük burkulma , sırt ağrısı , karın ağrısı , baş ağrısı, eklem ağrısı, genel emek yoğun bir egzersiz veya çalışma kapsamında kas ağrıları, böcek ısırıkları ve kaşıntı neden . Romatizmal ağrı , uyuşma ve ağrı , xue canlılık sona erdi , aktif , titreme ve ağrı , şişme ve durağanlık alma.

[ Etkilenen bölgeye altın kule Tucha aktif bir krem ile günde Birkaç kez kullanın masaj veya akupunktur ya da masaj yoğurma elle baş parmağınızı kullanın , ama aynı zamanda kazıma kullanımı] ve sonra . Bu kremi kullan, giyim boya değil.

5 yaşın altında [not] Çocuklar kullanılamaz , hamile ve emzikli kadınların daha az kullanın . Ban zarar kırmak için geçerlidir . Harici kullanım içindir, ( talimatlar dahil )

[fotoğraf] [xlmodel]-[0000] Fotoğraflar Listesi

[xlmodel]-[ürünler]-[34799]

[xlmodel]-[ürünler]-[8888] Gibi Olacak ...

33.68TL 61.18TL

Paylaş

Eklem Ağrısı, Vietnam Altın Kule Melisa, Altın Kule Melisa, Ucuz Eklem Ağrısı, Yüksek Kaliteli Vietnam Altın Kule Melisa, Çin Altın Kule Melisa Tedarikçiler.

Malzeme Melisa
Boyutu Medium
Uygulama Vücut
Öğe Türü Masaj & Dinlenme
Model Numarası MK29A
renk Fildişi
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Paket Boyutu 40cm x 20cm x 10cm (15.75in x 7.87in x 3.94in)
Ünite Tipi (2 adet/lot)lot
Ara