0 Değerlendirmeler SKU: e72742

Sıcak Popüler Masaj Yüz kaldırma Aracı Yeni Silikon Kauçuk Yüz Bakımı İnce Ağız Kas Gerginliği Anti-Aging Anti-Kırışıklık

Stokta var


Sıcak Popüler Masaj Yüz kaldırma Aracı Yeni Silikon Kauçuk Yüz Bakımı İnce Ağız Kas Gerginliği Anti-Aging Anti-Kırışıklık

Bu gerçekten benzersiz kas geliştirme ve egzersiz maske cildinizin genç ve esnek tutmak yardımcı olur. Bigan Güzellik yaşla birlikte sarkmaya yüz yanaklar, çene ve diğer alanlarda Genişletme çalışmaları Yüz. Sadece kulakların etrafında maske uçları sarma ve dudakları arasında ağızlık yerleştirerek günde on dakika sedye kullanın.

Yüzü İnce sarkma çok-günlük kaldırması gerek o yüz cilt ve kas vermek ne kadar zamansız soruna basit bir çözüm. Günde sadece 3 dakika yeter de; kalıp ve pop ağız hareketleri yapmaktır. Yapımcıları ( AİEOU ) ünlü sesleri yüksek sesle tekrar tekrar söylüyorsun tavsiye, kapsamlı bir şekilde on iki yüz ifade kaslarının gücü olacak düzenli ve sistemli çalışmaları üreten.

Özellikler: Yeni ve Yüksek kalite.

Kullanım için 3 dakika /gün için tavsiye, ünsüz egzersizleri ile.

Bir hediye için harika.

Paket Dahil: 1 adet Ağız Kas Gerginliği XSlimmer

HAYIR Kutu. Güvenli Kabarcık Çanta içinde paketlenmiş.

Gözlerinin etrafında kırışıklıklar mücadele ve yüzün genel görünümünü şekil olsun aynanın önünde, banyodan başka uygun bir zamanda ya da her gün yardım et. Hareketleri kalıp ekstra yük verildiğinde, her şey biraz daha çok çalışmaya zorluyor ve daha genç, canlı yüzler elde ediliyor.

9.40TL 11.59TL

Paylaş

Kauçuk Yüz, Kas Ağız, Sıkma Kas, Ucuz Lastik Yüz, Yüksek Kalite Kas Ağız, Çin Tedarikçileri Kas Sıkılaştırma.

Zaman kullanarak Günde 3 Dakika
Malzeme Silikon Rubbe
Öğe Türü Masaj & Dinlenme
Uygulama ağız
Boyutu Medium
Marka Adı SUNMAS
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Paket Boyutu 5cm x 4cm x 3cm (1.97in x 1.57in x 1.18in)
Ünite Tipi parça
Ara