0 Değerlendirmeler SKU: e706

Salon Öncelikli Tercihi Saç Rejimi Makinesi Saç Bakım makine har vapur saç nem aracı renkli Raptiye S88, Renk Kahverengi

Stokta var


1. Saç ve cilt için derin su takviyesi yapın:

0.26 nm çapında gelişmiş mikro manometre su zerreleri kolayca saman ölçek sayesinde Cilt 1 nm veya yüzey alanı ile, ve daha sonra saç ve deri içine nüfuz, tam olarak su takviyesi ve besleyici yapmak.

2. Saç Derisi Sorunları ve tedavisi:

Nanometre ultra ince su parçacıkları olabilir besler tüyleri kalmayıp, aynı zamanda saç kökü, tortul silikon ve çözünmez yıkama artıkları tüm yağ çıkarmak, böylece kepek kaldırmak ve saç kaybını önlemek amacı ulaşmak. Nanometre parçacıklar oluşturulur kafa derisi iltihabı ortadan kaldırabilir anyon çok sayıda üretilir.

3. Geçirgenlik tanıtım: tüyler içine girdikten Sonra, nanometre su parçacıkları çözülür ve iç kıllar kirleri temizler. Sonra merhem uygulamak ve merhem eşit saçların içine nüfuz, böylece yarım çaba ile ikili sonuçlar elde edecek.

4. Uçucu yağ ve Çince otlar aromaterapi

Aromaterapi bitki uçucu yağ ve bitki ot dezenfekte edildi, böylece molekül volatileness var benim; koku alma duyusu, Tat alma duyusu ve dokunma resepsiyon emilimini hormon cilt ve solunum sistemi yoluyla emilir ve merkezi sinir sistemi, dolaşım sistemi, endokrin sistem, vb ayarlar bitki yapar yapar. Bitki uçucu yağ ve bitki otlar uzak ısı ve toksik maddeler temizlemek fonksiyonları var, yağlar ve yağ salgısını kontrol, beyazlatma ve çil, phytosome ve gençleştirme kaldırarak, gözleri ve siyah jant göz altında torbalar kaldırma. Ayrıca hasarlı örgütün yenilenmesine, kurtarmak, gerginlik havaya kaldırmak ve çeşitli ağrılar ve rahatsızlıklar dizginlemek olabilir. Uçucu yağ. Bitkisel moleküler beyin sinir merkezi Teşvik ve insanlar rahat yapabilirsiniz sinirsel düzenleme yolu ile dengeli hissediyor insan vücudu ayarlamak ve fiziksel ve zihinsel baskıyı azaltmak olabilir.

4 499.31TL

Paylaş

Saç Gemi Makine, Çakma Aracı, Raptiye Saç, Ucuz Gemi Saç Makinesi, Yüksek Kalite Tutturma Aracı, Çin Raptiye Saç Tedarikçiler.

Güç Kablosu Kuyruk Montaj Modu Sabit Olmayan dönebilen
Servis termal plaka hayatı/bar 20.000-50.000 kez
Tak standart CN, ABD, AB, İNGİLTERE, AU
Termal plaka malzeme/bar Turmalin seramik
Termostat Ayarı Kesimleri Diğerleri
Sıcaklık Kontrol Dijital
Model Numarası S88
Isıtma Plakası Boyutları Diğerleri
Termal iletken çapı 16-20 mm
Uygulanabilir saç Kuru ve ıslak
Max. sıcaklık 160 °C
Sertifika CCC
Malzeme Akrilik
Güç 100'den fazla W
Gerilim 100-240v (Dual voltage)
Güç Kaynağı Elektrik
Min. sıcaklık En Az 80 °C
Emtia Kalite Belgelendirme 3C
Yazın Çok fonksiyonlu bigudi/saç düzleştirici
Paket Boyutu 86cm x 42cm x 38cm (33.86in x 16.54in x 14.96in)
Paket Ağırlık 25.0kg (55.12lb.)
Ünite Tipi parça
Ara