0 Değerlendirmeler SKU: e702

Dikiş ayağı sp-18 Altbilgi satırı dikiş makinesi parçaları çelik kilit dikiş 1/4 Düz taşıma yüksek ve düşük boyutu kaburga

Stokta var


Endüstriyel dikiş makine ayak

fiyat(SAĞ)L (SOL) 1 adet VEYA R için

Yazın gerek,aksi takdirde senin için SP-18L-1/4 gönderdiğimiz bir mesaj bırakın lütfen.

diğer boyutu:5/15 3 / 16 1/8 var. Ağır makine, Jack, Çek Cumhuriyeti, Gümüş Yıldız, kardeşi, standartlar, vb marka örneğin ambalaj: 10 / paket:.

Dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

8.23TL

Paylaş

Ayak Dikiş, Makine Dikiş, Dikiş Ayak Dikiş, Ucuz Ayak Dikiş, Yüksek Kaliteli Makine Dikiş, Çin Dikiş Ayak Dikiş Tedarikçiler.

Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Güç 1
Ağırlık 1
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Max. Dikiş Kalınlığı 1
Besleme Mekanizması Manuel
Durumu YENİ
Marka Adı fu chao
Max. Hız Dikiş 1
Model Numarası dikiş parçaları
Genel Boyutlar 1
Dikiş Uzunluğu 1
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Paket Ağırlık 0.08kg (0.18lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 13cm (7.87in x 3.94in x 5.12in)
Ara