0 Değerlendirmeler SKU: e68734

M328 YASALARI-T4 Mega328 ESR Metre YASALARI Transistör Test cihazı Diyot Triode Kapasitans MOS PNP PNP 12864 Ekran led Modülü

Stokta var


Özellikler :

Yazılım 1,2013 son M328 sürüm ,daha fazla işlev.Chip: Atmega328

Beklemede zaman 2.128*64 büyük Aydınlatmalı LCD Ekran,sadece 2mA. 3,9 V pil kullanın (dahil Değildir)

Test aralıkları:

İndüktör, kondansatör , diyot, çift diyot , mos, transistör, SCR , regülatör, tüp , ESR,LED

Direnç,Ayarlanabilir potansiyometre

Direnç :0.1 ohm çözünürlük, maksimum 50 ohm

20 H kondansatör :25pf -100,000 uf İndüktörler : 0.01 mh-

Fonksiyon: 1:çift diyot dahil PNP ve PNP transistörler Otomatik algılama, n-kanal ve p-kanal MOSFET, diyot () ileride transistör, direnç ve kondansatör ve diğer bileşenler

3 LCD ekranda bir bileşeni 2: Otomatik test pin ve ekran:emitör transistör ileri önyargılı gerilim belirlemek için transistör, MOSFET koruma diyot büyüme katsayısı ve taban algılayabilir

4: MOSFET eşik gerilimi Kapısı ve kapısı kapasitans Ölçmek

Yeşil ışıklı 5:Kullanmak 12864 sıvı kristal ekran

Özellikler:

Sizin için referans

1,Tek düğme operasyonu, otomatik kapanma .

2,20nA Sadece kapatma geçerli. 3,Otomatik olarak NPN, PNP bipolar transistörler , N-kanal ve P-tek yönlü kanal MOS FET, JFET , diyot , iki diyotları, tristörler küçük güç ve çift yönlü fast algılar.

4,Otomatik tanımlama bileşenleri düzenleme pin .

Eşik gerilimi verici 5,Ölçüm bipolar transistör mevcut büyüme faktörü ve temel.

Darlington transistörler belirlemek için 6,tabanı Üzerinden verici eşik gerilim ve yüksek akım amplifikasyon faktörü.

7,bipolar transistörler, MOS transistörler koruma diyotları algılayabilir.

8,geçit MOS Ölçüm eşik gerilimi ve kapısı kapasitans FET. 9,aynı anda iki direnç ölçebilir ve direnç sembolü görüntülenir. 4 ondalık değeri ile birlikte görüntülenir . Her iki tarafta da direniş sembolü pin numarasını gösterir. Bu yüzden potansiyometre ölçebilirsiniz. Eğer potansiyometre silecek aşırı bir pozisyon için transfer değil , iğne orta ve iki ucunu görebiliyoruz.

10,Direnç ölçümü çözünürlük 0.1 ohm ise , 50 ohm ölçülebilir .

11,1pF 100mF , çözünürlük 30pF olan capacitanceCan ölçmek kapasitans ölçmek Olabilir. Daha fazla kapasitör uF 12.2 aynı anda eşdeğer seri direnç, ESR değerleri ölçebilir. İki ondalık değer , çözünürlük 0.01 ohm ile görüntülenebilir.

13,doğru sırada ve diyot sembolü ekranda iki diyot Olabilir ve gerilim ileri diyot verir.

14.LED ileri gerilim daha yüksek bir diyot olarak algılanır . LED açılan iki diyot olarak tanımlanır.

15,Eeverse arıza gerilimi 4.5 V Zener diyot belirlenebilir azdır. 16,tek diyot ters bir kapasitans ölçebilirsiniz. Eğer bipolar transistör bir pin taban ve toplayıcı veya yayıcı bağlı ise , veya toplayıcı yayıcı kavşağı kapasitans ters ölçebilir . 18 tek bir ölçüm doğrultucu köprü bağlantısı ile elde edilebilir. Dikkat : kapasitans ölçüm Önce , kapasitörlerin deşarj olması gerekir , aksi takdirde çok büyük olasılıkla zarar ölçer . Paket 1 ADET * Mega328 Transistör Test cihazı Diyot Triode Kapasitans ESR Metre MOS PNP/NPN M328 Dahil:

Sevgili arkadaşlar, sizin için 5 $ ' dan fazla, Hoş (Çin Post Olağan Küçük Paket Artı, Pro UY Singapur Post OM gibi) kullanılamaz izleme bilgi nakliye yöntemi ile paket göndermek bize izin vermiyor. Eğer 5 sipariş dolardan fazla eğer Çin Post Hava Posta/Hoş Standart Nakliye seçiniz. Ya pls sipariş bölme, 2'den fazla siparişleri gönderin, emin olun her sipariş emin 2 her siparişiniz 5 dolardan, Rusya daha az $5 $daha az. olabilir Eğer tam bir izleme bilgi istiyorsanız Çin Post Hava Posta/Hoş Standart Nakliye seçiniz. Desteğiniz için teşekkür ederiz!

Sevgili dostum, %100 müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz mükemmellik ve yüksek standartları korumak. Geri bildirim bizim için çok önemlidir. Eğer ürün ve hizmetlerimizden memnun kaldıysanız lütfen olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakın.Eğer ürün veya hizmetler ile herhangi bir sorun varsa, negatif geribildirim önce bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Elimizden herhangi bir sorunları çözmek ve en iyi müşteri hizmeti sağlamak yapacağız.Destekler için teşekkürler!

47.53TL 50.00TL

Paylaş

Modül Led, Modül Ekran, Modülleri Test Cihazı, Ucuz Led Modülü, Yüksek Kalite Modülü Ekran, Çin Tester Tedarikçi Modülleri.

Marka Adı DİYMORE
DİY Malzemeleri Elektrik
Çıktı Türü Pls açıklama kontrol
Model Numarası M328 YASALARI-T4 Mega328
Paket Ağırlık 0.057kg (0.13lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Ara