0 Değerlendirmeler SKU: e60429

Metal dedektörü altın dedektörü pinpointer Güvenlik Tarayıcı Dedektör de metais detecteur de metaux metaaldetector metalldetektor

Stokta var


Metal dedektörü altın dedektörü pinpointer Güvenlik Tarayıcı Dedektör de metais detecteur de metaux metaaldetector metalldetektor

Kullanım talimatları:

1 pil kapağını çıkardıktan sonra pil bölmesi kapağını gevşetmek için küçük bir tornavida Kullanın. Doğru (6F22S006P) yeni 9 V alkalin pil ile yükleme, pil pozitif ve negatif kutuplara dikkat duruluyor. Pil kapağının üzerine ve sıkın tutsak Pil yuvası vidaları.

(2) metal dedektörünün SAP SAP kısmını pozisyonu, sol üç dişli dalgalanmalar KAPALI konuma geçiş - detektörü alarm konumu güç gösterge ışığı yeşil ışık LED, BEBE ve kısa bir ses duyuyor.

Prob plakası metal nesne ile metal sikke ve paralar sallanan üst yatay, buzzer alarm, kırmızı gösterge ışığı ses bilinen bir metal sikke, 3 metal dedektörü işlevi sınamak için. Prob plakası metal hedef ile metal sikke ve paralar sallanan üst yatay, avuç içi titreşimli uyarı hissettiğin zaman alarm sesi titreşimli uyarı pozisyon 4 pozisyon ve alarm sesi, ama kırmızı gösterge ışığı duyuyor. Resmi kullanımda, düzenli olarak düzgün çalışmasını sağlamak için test edilmelidir.

Hassasiyet ayar deliği "hassasiyet metal dedektörü" içinde " - " karakteri küçük bir tornavida kullanın 5 Hassasiyet ayarı yöntemi. Saat yönünde ayar hassasiyeti ayarlamak için hassasiyet ayarı saat yönünde ve saat yönünün tersine ilk aşağıdaki gibi tanımlanabilir artırabilir, hangi zaman, Dedektör fabrika ayarına ses veya titreşim alarmı ne kadar sonra saat yönünün tersine geri arama nesne test duyarlılığı yaklaşık 5 cm bir yuan sikke metal alarmı sürekli sesler duyduğunda (veya metal-Serbest Bölge) test metal olmadan transfer edildi.

Özel Not: istediğiniz yükseklikte yağmur duyarlılık ayarlama değil, aksi takdirde büyük olasılıkla yanlış bir alarm olacak. Yüksek hassasiyet ihtiyacınız olmadığında, uygun olabilir "-" karakteri küçük tornavida saat yönünün tersine ayarlama, melodi kullanabilirsiniz.

Pil voltajı "düşük" içinde metal dedektörleri kullanımı gösterir, ve kullanmaya devam etmek için yeni bir pil değiştirilmesi gereken metal dedektörü (metal nesneleri test değil) güç anahtarı açtığınızda, ama sürekli buzzer alarm çalar 6 Düşük-Voltaj göstergesi:.

Kullanılmadığı zaman 7 bakım, hizmet: metal dedektörü, KAPALI pozisyon için "" düğmesini açın ve metal dedektörü temiz, kuru görünüyor devam et. Temiz görünümünü korumak için, ıslak mendil, ancak kimyasal temizleyiciler kullanılabilir.

Dedektör duyarlılığı esas boyutu tarafından algılanan maksimum algılama aralığı: şekil

Ana teknik parametreleri:

(Yükseklik) (W) (boy) (1) Boyutları: 39,5 14 * * 4 cm

Piller olmadan (2) Net ağırlık: 260 g

(3) Güç kaynağı: 9 volt

(4) pil gücü: 270 mW

-5 55 derece +(5) Çalışma Sıcaklığı: Santigrat

(6) Çalışma gerilimi 6 volt

Not:

Güç anahtarını kapatın kullanımdan sonra lütfen

Zaman değil uzun vadeli pili çıkarın

Prob alarm metale karşı alarm, ama metal süpürme nesneleri sabit değil

54.73TL

Paylaş

Güvenlik Tarayıcı, Detecteur De Metaux, Dedektör De Metais, Ucuz Güvenlik Tarayıcı, Yüksek Kalite Detecteur De Metaux, Çin Dedektör De Metais Tedarikçiler.

Marka Adı Barry Yüzyıl
md-300 dizüstü
Model Numarası md-300
dedektörü de metales dedektörü de altın
LCD Ekran ile Veya Değil No
benim dedektörü metal dedektörü profesyonel
metal dedektörü metal dedektörü sualtı
Güç Türü Pilli
metal dedektörü pinpointer damızlık Bulucu
metal Bulucu yeraltı altın metal dedektörü
DİY Malzemeleri Metal
metal Dedektörü dedektörü
Yeraltı Metal Detektörü metal dedektörü altın
uzun menzilli altın Dedektör Tel dedektörü
altın dedektörü altın metal dedektörü
Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Ünite Tipi parça
Ara