0 Değerlendirmeler SKU: e43565

2016 Sıcak kaplama Optik Lens Anti-radyasyon gözlük Gözlük, Kadınlar Bilgisayar Çerçeve, Elastik menteşe Miyop gözlük Gözlük

Stokta var


1 önemli hatırlatma.Satın almadan önce lütfen alışveriş, mal, renk, malzeme, boyutu, vb dahil olmak üzere. Tüm bilgileri. Bir kez alınan, kabul edilir. Böylece gereksiz yanlış anlaşılma olmaması için ödeme itirazı daha iyi olmak zorunda sonra sorularınız varsa, derhal satıcı ile görüştükten lütfen, tüm ürünlerin anlamak onaylayın. 2.Çekim birçok faktör tarafından etkilenir, çünkü, ekran çözünürlüğü ve parlaklığı, bazı kromatik anlayış var. Herhangi bir renk farkı alıcılar kabul edemiyor tamamen iki kere düşünün. 3.Tüm mal aldıktan sonra, lütfen mühür açıldığında ya da onay, mal onaylamak ve imzalamak. eğer satın alma ile bozuk veya tutarsız bulunursa, fotoğraf çekmek lütfen reddetti. Alibaba ilgili hükümleri, tamamlamak için satıcının sorumluluğu aldıktan sonra. Eğer ulaşım sorunları, reddetti lütfen, sonra da sahibi ile görüşün. Kurye şirketi iddiaları ile müzakereler sorumlu olacağız. 4. Mal veya gönderinin yanlış aldıktan sonra kalite sorunu var gibi, hemen mal sonra müşteri hizmetleri ile iletişime geçin, satış tekrar hareket herhangi bir etki yapmaz. Kalite sorunu ya da teslimat hatadır, ya da bir geri dönüş için pazarlık yapabilirsiniz. Ama herhangi bir sorun yok, ilk kez bizimle irtibata geçiniz, gönülden hizmet, mutlu bir işbirliği yapacağız.

21.33TL 26.68TL

Paylaş

Çerçeve Gözlük, Bilgisayar Gözlüğü, Gözlük Gözlük, Ucuz Gözlük çerçevesi, Yüksek Kaliteli Bilgisayar Gözlüğü, Çin Tedarikçileri Gözlük Gözlük.

Model Numarası Sekiz yüz elli
Cinsiyet Erkekler
Desen Türü Katı
Gözlük Aksesuarları Kare
Öğe Türü Gözlük Aksesuarları
toplam genişlik 136mm wx
Çerçeve Boyu 31 mm
çerçeve bacak uzunluğu 139mm
Burun Köprüsü 17 mm
Çerçeve Malzeme Asetat
Lens Genişliği 52 mm
Lensler kaplama, Anti-radyasyon
menteşe Elastik menteşe
Paket Boyutu 19cm x 13cm x 10cm (7.48in x 5.12in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.06kg (0.13lb.)
Ünite Tipi parça
Ara