0 Değerlendirmeler SKU: e421

Aktif Kalem Huawei Mate Pro 10 9 8 7 S 6 Artı 3 P9 P10 Keyboard mate9 Onur Artı Durumda Cep telefonu Dokunmatik Ekran Kapasitif

Stokta var


(Top yuvarlak) bu ürün: Metal kalem, özellikleri herhangi bir yazılım yüklemek için, dayanıklı, ince 1.3 mm, ultra uzun ömürlü, akıllı wake dinlenmesi, enerji tasarrufu, gerek yok, değiştirmek değil, doğrudan kullanılabilir gerekir.

Uyumlu dokunmatik ekran, kapasitif ekran kalemi, ekran, IPS vb., tablet bilgisayarlar, iPad, iPhone, NoteBook, cep telefonları, vb kullanılabilir. ve iOS sistemi, Android sistemi, Microsoft Windows10 sistemi uygulanır. Dokunmatik kalem iki şekilde kullanılır, iyi bir kafa ve sert bir kafası vardır. Çok uygundur.

-------------------------------------------- Yüksek hassasiyetli 1.3 mm Aktif Ücretli Kapasitif Dokunmatik Kalem için iOS Android Microsoft Cep telefonu dokunmatik ekran cihazlar Ürün Açıklaması: * Düşük AYARLANABİLİR İPUCU Özellikleri: Bu yeni özellik için kullanıcı deneyimi dokunmatik cihaz ile geniş uyumluluk. Dokunmatik ekran her zaman kullanmak için korku yoktur. Yerine kullanıcı sadece herhangi bir kısıtlama ile yazma işlevlerini etkinleştirmek için ayarlama ipucu ( bir sertleştirilmiş cam veya PET dahil) EKRAN KORUYUCU YA da DEĞİL, KULLANIYOR. * Hassas İnce Nokta Aktif Kalemi 1.3 mm UÇ-yazma / tüm tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde deneyimi çizim defteri için gerçekçi bir kalem sunar. * Sürekli kullanım 12 saat 30 munits tam şarj sonra. Not: en iyi performans İçin, lütfen cihazınızın ekran koruyucu film uygulanmış sağlamak. -Yalnız Aktif Kalemi GEREKLİ BLUETOOTH SOYMA VEYA UYGULAMA Tasarım: Stand*. Ve hala herhangi bir uygulama, bu ZoomNotes gibi popüler uygulamalar FiftyThree, Üremek ve çok daha fazla, ofis uygulaması, Kağıt dahil olmak üzere çalışır. Özelliği: * aktif kalemi yeniden tanımlıyor çizim ve tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde yazılı. Aktif kalemi gerçekten hissediyor ve sadece bir kalem gibi yazar, özel bir yazılım gerektirmez ve herhangi bir iOS en Android dokunmatik arayüz cihazı ile çalışır*. * 144 mm uzunluğunda,çapı 1.3 mm ucu 9 mm, aktif kalemi gerçek bir kalem gibi hissediyor. Yapı pil ile güçlendirilmiş, aktif kalemi sürekli gecikme süresi 12 saat-ücretsiz çizim ve yazma sağlar. * Aktif kalemi yüklenen yazılım veya özel uygulamalar özel ön dayanmaz. Geçiş düğmesi ile,anında herhangi bir cihaz üzerinde kapasitif dokunmatik kullanarak çalışmak için harekete geçirir. * Aktif kalemi özel bir yazılım veya uygulamalar özel ayarları bağımsız olarak çalışır. Bu yüzden neredeyse herhangi bir uygulama, bu ZoomNotes gibi popüler uygulamalar FiftyThree, Üremek ve çok daha fazla, ofis uygulaması, Kağıt dahil olmak üzere çalışır. * Kalem uzunluğu: 144mm, Çapı: 9 mm, Kalem ucu: (bu sorun için) 1.3 mm 7. Metal kalem, yedek, dayanıklı olmadan resmini * Malzeme: Dahili batarya,USB bağlantı noktası Paket İçeriği Şarj Alüminyum alaşım *: 1 x aktif Kalem 1 x USB kablosu özellikler:

233.47TL 245.75TL

Paylaş

Aktif Pen, Aktif Kalem, Kalem, Ucuz Aktif Kalem, Yüksek Kaliteli Aktif Kalem, Çin Kalem Tedarikçiler Kalemi.

renk Siyah
Malzeme metal
Uyumlu Marka Palm
Kullanım deseni Kalem (kalem ucu ve ucu)iki tür
Marka Adı AJİUYU
1.3
Model Numarası A18
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Paket Boyutu 20cm x 5cm x 5cm (7.87in x 1.97in x 1.97in)
Ünite Tipi parça
Ara