0 Değerlendirmeler SKU: e42126

Garmin Öncüsü 610 FR610 için 9 H Sertleştirilmiş Cam LCD Ekran Koruyucu Film Kapağı

Stokta var


Yüksek temperlenmiş çelik işleme,yüzey sertliği 9 saat, darbe direnci güçlü, kolay değil çizikler sonra açıklama: Yüksek Sertlik Cam malzeme. 2.5 D pürüzsüz ve çıplak ekran deneyimi olarak geliştirilmiş çip direnç sağlamak için tasarlanmış kenar yuvarlak. Veya daha fazla %98 (geçirgenlik) optik geçirgenlik sınıf, ultra-düşük yansıma, yüksek Şeffaflık Ultra-yüksek ışık geçirgenliği. Yüksek hassasiyet-camın arkasındaki kurulumu kolaylaştırır ve dokunmatik ekran hassasiyetini etkilemez şekilde sıkıca filmi verdiği güçlü bir silikon yapıştırıcı ile kaplıdır. Otomatik yapıştırma, Yüksek kaliteli antistatik adsorpsiyon filmi ,ürün yapıştırma ve ayırma basit,kullanımı kolay. otomatik olarak ekran bağ olacaktır. (Daha tam talimatları ambalajında geliyor) Basit Kurulum Talimatları 1 temiz çalışma alanı ve cihaz Adım. 2 adım geri koruyucu tabaka Soyun. 3 Cihazın kenar koruyucusu açık kenarını Hizalamak adım. Mükemmel bir başlangıç hizalama en iyi yükleme sonuçları sağlar. Bir Kez hizalanmış 4 adım, yavaş yavaş koruyucu uzandı. 5 Wrap adım mikrofiber kumaş silecek ve herhangi bir hava kabarcıklarını dışarı basın. Adım 6 mikrofiber bez ile ekranı Buff ve bitirdiniz. Tadını çıkarın! Miktar: 1* (saat dahil) Sertleştirilmiş Cam Ekran Koruyucusu Kapak 1* Yükleme aracı ( Her sipariş için bir temizleme bezi ve yükleme talimatı ile birlikte geliyor. ) İzle sadece gösteri için satışa dahil DEĞİLDİR.

NAKLİYE

İki iş günü içinde gemi.

Amerika Birleşik Devletleri paketleri ePacket Birinci Sınıf Posta ile sevk edilecektir, ve bazı düşük değer öğeleri dışında çoğu ABD siparişler için ücretsiz nakliye ve izlenebilir sağlıyoruz.

Diğer uluslararası paketler, Çin Post Birinci Sınıf Uluslararası Posta ile sevk edilecektir. En paketi izlenebilir olacak, ama bazı paketleri Çin'de olduğunda izlenebilir olacak, ama hiçbir izleme bilgi öğeleri Çin gidince sağlanabilir.

En paketleri 2 hafta sonra teslim edilecek, ama internatinoal paketleri teslim etmek için 6 hafta gibi uzun sürebilir. Sigorta şirketi bir paket kaybı rapor etmeden önce 50 gün beklememizi gerektirir beri, bizim alıcılar gün aynı sayıda beklemek istiyoruz.

Nakliye ücretleri için üst bölümünde daha fazla ayrıntı bakın.

Geri bildirim

Yıldızlı olumlu geribildirim derecelendirme 5 takdir ve aynı şekilde karşılık söz edebiliriz. Ürünler bir veya daha fazla kategoride 5 yıldız hak ediyor, lütfen negatif (1, 2 veya 3 yıldız) geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata olmayan hissetmeniz gerekir. 100% satisfiction sağlamak için her türlü çabayı göstereceğiz.

Basitleştirilmiş Yükleme Talimatları:

Paketleme ve Yükleme aracı

32.51TL 34.22TL

Paylaş

Araba Için Cam Pencere, Cam Sürahi, Cam Lavabo, Arabalar Için Ucuz Cam Pencere, Yüksek Kaliteli Cam Sürahi, Çin Cam Lavabo Tedarikçiler.

Miktar 1 paket
Malzeme Nano-kaplamalı Sertleştirilmiş Cam Film
Paket Evet
Uyumlu Marka Diğer
Marka Adı ickoy
Özellikleri Ultra Clear
Kullanın PDA
Paket Ağırlık 0.06kg (0.13lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
Ara