0 Değerlendirmeler SKU: e41015

Tekerlek kemer kolu taşlama sahipleri ve <url> yayıncıları-108C ve sahipleri ve <url> yayıncıları-108F kesme makinası-güçlü kolu

Stokta var


-108C ve tekerlek kemer kolu taşlama 108F kesme makinesi sahipleri ve yayıncıları-- sahipleri ve yayıncıları güçlü dikiş makinesi yedek parçaları en tedarik edebiliriz kolu ve vitrin sadece küçük bir parçasıdır.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

Başlat

son

2.61TL

Paylaş

Kesme Makinesi, Makine Makine, Makine Işlemek, Ucuz Kesme Makinesi, Yüksek Kaliteli Makine Makine, Çin Makine Tedarikçileri Kolu.

Marka Adı fu chao
Model Numarası dikiş parçaları
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
renk SAHİPLERİ VE YAYINCILARI-108C, SAHİPLERİ VE YAYINCILARI-108F
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Durumu YENİ
Paket Boyutu 6cm x 2cm x 1cm (2.36in x 0.79in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ünite Tipi parça
Ara