0 Değerlendirmeler SKU: e39325

GÜÇLÜ S03627-001.KARDEŞİM BM için H marka REGİS-917B hareketli bıçak Sanayi Dikiş Makinası yedek parça

Stokta var


Başlat

son

Dikkat:GÜÇLÜ.H ve REGİS GÜÇLÜ.H şirketin marka.Ve aynı kalitede.Genellikle GÜÇLÜ size göndeririz.H marka ürünler.Ama stok durumlar dışında, marka ürünleri REGİS göndereceğiz.Eğer kabul etmiyorsanız, satın aldığınızda lütfen mesaj bırakın.Zaman değil, stok, iade size bildireceğiz.

GÜÇLÜ S03627-001.KARDEŞİM BM için H marka REGİS-917B bıçak hareketli endüstriyel dikiş makine yedek parçalarının çoğunu Biz makine yedek parça dikiş ve vitrin sadece küçük bir parçası.Daha fazla ihtiyacımız var,lütfen fiyat onaylamak için kodlama bize bildirmek durumunda. Orada Çin'de yapmanız gereken bir şey var, o da bize mesaj bırakabilir ve size yardım etmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Bay Chen Fuchao 1983 yılında Çin'de fobric makine için ilk aşındırıcı kemer geliştirdi. Biriken 12 yıl ve geliştirme yoluyla, marka 1995 yılında ortaya çıktı. Yıllardır sürekli yenilik ve büyüme ile, çeşitli seri geniş bir ürün yelpazesi şeklini almış,dikiş yerlerinde sektörün gelişiminin önünü açtı. Firmamız marka çaba ve kurumsal kültürü geliştirmek için 2011 yılında yepyeni bir görsel görüntü sistemi, mükemmel kalite ve hizmet, kanalize.

49.04TL

Paylaş

Bıçak Soyucu, Bıçağı Keskinleştirmek, Iki Bıçak Ile Bıçak, Ucuz Bıçak Soyucu, Yüksek Kaliteli Bıçak Keskinleştirmek, Çin Iki Bıçak Tedarikçilerle Bıçak.

Durumu YENİ
Besleme Mekanizması Yürürken Ayak
Marka Adı fu chao
Mekanik Yapılandırma Düz Yatak
Yazın Endüstriyel Dikiş Makinesi
Model Numarası dikiş parçaları
Dikiş Oluşumu Kilit Dikiş
Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 6cm x 2cm x 1cm (2.36in x 0.79in x 0.39in)
Ara