0 Değerlendirmeler SKU: e3912

2 X Yansıtıcı Araba Aksesuarları Araba Skoda Volkswagen Polo Golf BMW Audi için Ayna Sticker ve Çıkartma Alman Bayrağı Kurt Dikiz

Stokta var


2 X Yansıtıcı Araba Aksesuarları Araba Skoda Volkswagen Polo Golf BMW, Audi Ayna Sticker ve Çıkartma Alman Bayrağı Kurt Tüm araçlar için %100 yeni ve kaliteli, ve evrensel teçhizat aracınızın personlized bir görünmek için yapılmış araba çıkartma ısı ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır, bu yüzden en azından kurulumu Kolay yıldır soluk değil hangi kişiselleştirilmiş araba çıkartma, araba Süslemeleri, sadece kabuğu ve Malzeme üzerine yapıştırılan renkli ya da yüzey yok edemezler yapıştır Özellikleri: Dikiz:Yüksek kaliteli PVC çevre koruma malzeme,su geçirmez güneş kremi,entegre 8 renk printting ve gravür,24 pascal harika sprey solmaya değil. Mükemmel kesim,her Renk bir sanat eseridir:gelmesi için verilmesi gerekli ısıya resim Boyutunu göster Gibi: 16x7cm Paketi: Skoda Golf Volkswagen Polo BMW Audi Yükleme Talimatı için 2 X Yansıtıcı Araba Aksesuarları Araba Dikiz Ayna Sticker ve Çıkartma Alman Bayrağı Kurt: 1 İçerir.Susuz yapıştır site temiz ilan edilecektir.kuru. Kağıdın sonunda tamamı veya bir kısmı,iyi bir pozisyon ayarlamak,elimden üst ucunda sabit,üst vücut alt yapıştırmak için. plastik kazıyıcı ya da bir banka arabası kullanın ve ileri kazıma,ekstruzyon tamamen hava olacak. 2.su hamur temiz tüm sonu veya kağıt,sakız yüzeyde yapışkan alan ve çıkartmalar iyi bir pozisyon, etiketi dikkatlice araç gövdesi için plastik bir kazıyıcı kazıma ile bağlı,su ve hava kazıma seti vücut üzerinde püskürtülür sulu temizlik maddesi de elimden sitesinde ilan edilecektir. 30 dakika boyunca doğal hava kuru,nihayet film aktarmak için ortaya koydu. İpuçları: Asla sıcak güneşin altında 48 saat içinde kurulumdan sonra arabaya koy! Hiç 48 saat içinde kurulumdan sonra arabayı yıka!

34.22TL

Paylaş

Etiketler Ve çıkartmalar, Araba Aksesuarları, Aksesuarlar Araba, Ucuz çıkartmalar Ve çıkartmaları, Yüksek Kaliteli Araba Aksesuarları, Çin Aksesuarlar Araba Tedarikçiler.

Öge Yüksekliği 0.02cm
Çıkartma Türü Araba Vücut
Marka Adı Aliauto
Malzeme Türü PET
Öge Genişliği 7cm
Tasarım Kelimeler
Kategori Etiketler
Madde Uzunluğu 16cm
Yazın Yapıştırıcı Sticker
Model Adı Araba Sticker
Model OEM
Öğe Türü Etiketler
ambalaj Gelir Paketlenmiş
Etiket Yerleştirme Dikiz Aynası
Ünite Tipi (2 adet/lot)lot
Paket Boyutu 18cm x 16cm x 1cm (7.09in x 6.30in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.03kg (0.07lb.)
Ara