0 Değerlendirmeler SKU: e2881

Ring Bağdaştırıcısı Filtresi 77 Adım Adım 77mm 52 için 2 adet 52 mm-77mm 52 mm-77mm52-

Stokta var


Ne kadar halka bir adımdır

Yüzük, ayrıca adaptör halkaları olarak bilinen, adım kamera lensi aynı boyutta olmayan filtreler ve aksesuarlar kullanmak için izin verir. Lensler ve filtreler türleri ve boyutlarda geniş bir dizi gelir ve ne yazık ki her zaman doğru birbirine uygun değiller. Neyse ki veya herhangi bir ihtiyaç için filtre adım aşağı bir adımdır.

Adım halkaları nasıl çalışır?

Adım halkaları daha küçük bir lens üzerine daha büyük çaplı bir filtre veya aksesuar uygun bir yol sağlar. Adım parçacığı lensler üzerine daha sonra diğer elemanları halkaları kadar adım daha dahil ekleyebilirsiniz ile birlikte büyük bir iş parçacığı sağlanan vidalar ve yüzükler.

Adım aşağı yüzük nasıl çalışır?

İstifa aynı şekilde yerine iş halkaları ama daha büyük lensler için küçük aksesuar ve filtreler eklemek için bir yol sağlar.

Genellikle, objektif biraz daha uzaklaştırıyor kötü optik bir filtre yerleştirmek önemlidir. Her zaman bu lens yakın filtresini tutacak gibi bulabileceğiniz en ince adaptör yüzüğü aramak için en iyisidir.

Fonksiyon:

Kalibre adaptör halkası dönüşüm, objektifin önüne farklı çap pay aynı lens çapı filtre, lens kapağı, ek lens ve diğer aksesuarları elde etmek için monte edilebilir. Amaç objektif çapını artırmaktır.

Yüksek kaliteli ve yepyeni bir ürün.

Büyük küçük filtre veya adaptör veya lens veya diğer boyutunu değiştirmek.

Alüminyumdan yapılmış.

Paket İçerir:

* 2 Adaptör Halkası Filtre Adım

takip numarası x1

20.51TL

Paylaş

Filtre Halka Adaptörü, Ring Bağdaştırıcısı, Filtre Adaptör Halkası, Ucuz Filtre Ring Bağdaştırıcısı, Yüksek Kaliteli Ring Bağdaştırıcısı, Çin Filtre Adaptörü Yüzük Tedarikçiler.

Model Numarası 52-77MM
Marka Adı harry iyi
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 4cm (7.87in x 5.91in x 1.57in)
Ünite Tipi (2 adet/lot)lot
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ara