0 Değerlendirmeler SKU: e24186

NEMA 34 motor ile-DSP tasarım çalışma ÜNİTELERİ-80VDC veya VAC16 MA860 2 yeni Ürün-fazlı step sürücü-70VAC çıkış 6A geçerli çalışma

Stokta var


Yeni Ürünler çok oyma makinesi ,CNC sistem makine çalışma 6A akım itme NEMA 34 step motor , 256 adım 60VAC çıkış 24 V-80VDC veya VAC16 ,çalışma DSP MA860 tasarım 2-fazlı step sürücü-DSP .

Yeni yükseltme ürünü Yeni shell daha fazla tasarruf ve iyi .

Masraflarından tasarruf etmek ve bütün bu sürücü istiyorsanız ,lütfen bize ulaşın istiyorsanız .

Merhaba arkadaşım ,eğer 4 adetten fazla satın almak isterseniz ,lütfen bize ulaşın ,bunu nasıl size rehberlik edecektir . teşekkür ederim .

mağazamıza hareket kontrolü, çok çeşitli ürünler,CNC ürünleri ,kaplin ,step motor, servo sürücü ve motor dahil .Eğer ihtiyacın olan şey, lütfen bize bildirin hazırız, tatmin olana Kadar onu bulup ,biz de teknik Destek var ,bu yüzden eğer herhangi bir sorunuz varsa ,lütfen bize bildirin ,sizin için tavsiye değeri alabilir miyiz , teşekkürler

Ekstra özellikler •düşük motor gürültüsü •Anti-Rezonans, optimum tork sağlar mükemmel sessizlik sunmaktadır test ve Otomatik Yapılandırma teknolojisi •Kendini orta sınıf istikrarsızlık null, farklı motorlar en iyi yanıtlar sunuyor •mikro adım programlanabilir çözünürlük, full-204.800 adım/devir •Besleme gerilimi 80 WATT •Çıkış akımı programlanabilir +git. 2.0 A 6.0 •Darbe giriş frekansı 200 KHz •Otomatik boşta akım azaltma •Destekler PUL/DIR ve CW/CCW modları MA860-DSP bir çok yönlülük tamamen dijital step sürücü tabanlı bir DSP ile gelişmiş kontrol algoritması. Sistem düzgünlüğü benzersiz bir düzeyde getiriyor, en iyi tork veren ve orta sınıf istikrarsızlık null. -Kullanmak için yapılandırma teknolojisi farklı motorlar ve kolay en iyi yanıtlar sunuyor otomatik test ve otomatik. Tahrik motorları çok daha küçük gürültü piyasalarında sürücülerin en fazla, daha düşük ısınma, daha yumuşak hareket ile çalışır. Benzersiz özellikleri düşük hız düzgünlüğü gerektiren uygulamalar için ideal bir çözüm DSP MA860 olun. Ve ortak AC veya DC güç kullanmak ,sizin için maliyeti kaydedebilirsiniz .

(T j = 25 o C/77 o F)elektrik Özellikleri

Parametreleri

MA860-DSP

Min

Tipik

Max

Birim

Çıkış akımı

2.0

-

7.2(6.0 RMS)

Bir

Besleme gerilimi

20 +

-

80 +

WATT

Mantık sinyal mevcut

7

10

16

mA

Pulse giriş frekansı

-

200

kHz

İzolasyon direnci

500

Mohm

(T j = 25 o C/77 o F)elektrik Özellikleri

Parametreleri

DM856

Min

Tipik

Max

Birim

Çıkış akımı

0.5

-

5.6 (4.0 RMS)

Bir

Besleme gerilimi

20 +

-

80 +

WATT

Mantık sinyal mevcut

7

10

16

mA

Pulse giriş frekansı

-

200

kHz

İzolasyon direnci

500

Mohm

Konnektör P1 Yapılandırmaları

Pin Fonksiyon

Detaylar

PUL+

Darbe sinyali: (darbe/yön) tek darbe modu, bu giriş, her yükselen veya aktif (yazılım ayarlanabilir) düşen kenar; 4-zaman 5 V PUL-YÜKSEK, 0-0 darbe sinyali temsil eder.5 V zaman PUL-DÜŞÜK. (Pulse/nabız) çift darbe modunda , bu giriş,aktif hem de yüksek seviye ve düşük seviye (yazılım ayarlanabilir) (CW) saat yönünde darbe temsil eder. Güvenilir cevap için, darbe genişliği 2.5 us daha uzun olmalıdır. +12 V veya +24 V kullanıldığında sınırlayan akım seri bağlantı dirençler. DİR ve ENA sinyalleri gibi.

PUL-

DİR+

DİR sinyali: tek darbe modu, bu sinyal düşük/yüksek voltaj seviyesi vardır, motor iki dönme yönü temsil eden; (yazılım ayarlanabilir) çift darbe modunda, bu sinyal sayacı (yazılım ayarlanabilir)-saat (CCW) darbe,aktif yüksek düzeyde ve düşük düzeyde olmaktadır. Güvenilir hareket yanıt için, DİR sinyal en az 5µs tarafından PUL sinyal önde olmalıdır. DİR-YÜKSEK, 0-0 4-5 V.5 V ne zaman DİR DÜŞÜK. Dönüş yönü de motor ile ilgili olduğunu unutmayın kablolama maçı sürücü. Sürücü bobini için iki kablo bağlantısı değiş tokuş hareket yönünü tersine çevirir.

DİR

ENA+

Bu sinyal/sürücüyü aktifleştirmek ya da geçersiz kılmak için kullanılır etkinleştir sinyali. Etkinleştirmek için (PNP kontrol sinyali, PNP ve Diferansiyel kontrol sinyalleri aksine) bir yüksek seviye, yani en Düşük seviyede.sürücüyü devre dışı bırakmak için sürücü ve düşük seviye etkinleştirmek için. (ETKİN) genellikle sol BAĞLANMAMIŞ .

ENA-

Konnektör P2 Yapılandırmaları

Pin Fonksiyon

Detaylar

+Watt

Güç kaynağı, 20~80 WATT, voltaj dalgalanması ve EMF gerilim Dahil olmak üzere.

TOPRAK

Güç Alanı.

A+ A-

Motor Faz

B+, B-

Motor Faz B

Mikro adım Çözünürlük seçme ve sürücü Çıkış Akımı

Mikro adım çözünürlükleri ve çıkış akımı programlanabilir, eski tam ayarlanabilir-/rev ve ikinci 102,400 adım adım 0,5 9,1 A. ayarlanabilir

Yazılım yapılandırılmış modda olmadığında aşağıda gösterildiği gibi ancak, bu sürücü bit DIP ve motor çalışma akımı mikro adım çözünürlüğü ayarlamak için anahtarı kullanan bir 8:

305.42TL 331.96TL

Paylaş

Motor Parçaları, Motor N, Motor Pompa, Ucuz Motor Parçaları, Yüksek Kaliteli Motor N, Çin Motor Pompa Tedarikçileri.

Motor Tipi Step Motor
Model Numarası MA860-DSP
Güç Kaynağı DC
Mstep İki yüz elli altı
çalışma gerilimi 36-80VDC
Gerilim 48V
Geçerli 6A
Paket Boyutu 24cm x 20cm x 14cm (9.45in x 7.87in x 5.51in)
Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Ünite Tipi parça
Ara