0 Değerlendirmeler SKU: e24167

Ford focus fiesta volkswagen polo golf opel renualt toyota için Aliauto araba-stil Ken, bolck araba sticker ve çıkartma aksesuarlar

Stokta var


Ford focus fiesta polo volkswagen golf opel renualt toyota için Aliauto araba-stil Ken, bolck araba sticker ve çıkartma aksesuar arabalar için %100 yeni ve kaliteli, ve evrensel teçhizat araba çıkartma ısı ve güneş ışığına dayanıklı sen arabanın personlized bir bakmak için yapılan kişiselleştirilmiş araba çıkartma, araba Süslemeleri, bu yüzden en azından kurulumu Kolay yıllardır solmuş, sadece kabuğu ve Malzeme: Yüksek kaliteli PVC Renk üzerine yapıştırılan renkli ya da yüzey yok edemezler yapıştır değil Özellikleri:Resim Boyutu Görüldüğü gibi: Paket( 13.5 cm x 13.5 cm) 5.3" x 5.3" ford focus fiesta polo volkswagen golf opel renualt toyota Yükleme Talimatı için: 1 x Aliauto araba-stil Ken, bolck araba sticker ve çıkartma aksesuarları İçerir:

1. Temiz araba yüzeyi, Kuru tutun

2. Araba etiket tutucu kurtulmak yükleme konumu üzerine araba etiket koymak

3. Kadar araba sticker yüzeyi kazımak için bir kredi kartı kullanmak için herhangi bir balon

4. Transferi film İpuçları kurtulmak Asla kızgın güneş altında 48 saat içinde kurulumdan sonra arabaya koy! Hiç 48 saat içinde kurulumdan sonra arabayı yıka! Çok iyi bir fiyata yüksek kaliteli madde ile eşsiz sevgili VW Volkswagen Polo Yeni Beatle Golf Jetta Sagitar Turan Passat CC bugün!

13.92TL 27.37TL

Paylaş

Araba Sticker, Araba Etiketler Ve çıkartmalar, Ford Için Aksesuarlar, Ucuz Araba Sticker, Yüksek Kaliteli Araba çıkartmaları Ve çıkartmaları, Ford Için Çin Aksesuarları Tedarikçileri.

Çıkartma Türü Araba Vücut
Öge Genişliği 14cm
Malzeme Türü PET
Öğe Türü Etiketler
Tasarım Karikatür
Kategori Etiketler
Model OEM
Madde Uzunluğu 15cm
ambalaj Paketlenmiş Değil
Etiket Yerleştirme Tüm Vücut
Yazın Yapıştırıcı Sticker
Marka Adı Aliauto
Model Adı Araba Sticker
Paket Ağırlık 0.051kg (0.11lb.)
Ünite Tipi Set
Paket Boyutu 16cm x 16cm x 1cm (6.30in x 6.30in x 0.39in)
Ara