0 Değerlendirmeler SKU: e23890

Ford Mondeo Focus Fiesta için 4D60 Chip ile OkeyTech FO21 Blade 3 Düğme Flip Katlanır Uzaktan Kumanda Otomatik Araba Anahtar 433Mhz uygun Anahtar

Stokta var


Logolu satmak için forbiden Kesilmemiş Bıçak Malzeme: ABS+Metal Transponder Çip: var Marka Logosu/Etiket: Hayır(Hoş)45g/pcs Düğmeleri: 4 Düğme Bıçak Ford Ağırlığı İçin Teknik Özellikler: Ürün Adı: Uzaktan kumandalı Araba Anahtarı.

Özellikler: 100% Yeni ve Yüksek Kalite! Bir ek anahtar için kırık veya aşınmış anahtarlar için en iyi yedek,ya da büyük. Anahtar durumda ve anahtar sadece bıçak. Elektronik iç. Yerel çilingir/satıcı tarafından bıçak kesim olsun. Sadece anahtar dilini kesti,orijinal uzaktan kumandadan(immobilizer/transponder çip dahil) iç elektronik anahtar kabuk almak ve bizim onları yer,sonra hazırsınız! Hayır, herhangi bir programlama gerekir. FORD Focus Mondeo Haber için uygulama:

1.Madde PCB ve pili içinde olmayan sadece önemli bir kabuktur. 2.Tüm resimler kendimiz tarafından çekilen gerçek fotoğrafları. Lütfen ürün olarak aynı olduğundan emin olmak için anahtar kabuk kontrol edin.

1 x Araba Anahtarı

98.22TL

Paylaş

Anahtar Anahtar, çip Ile Anahtar, Anahtar Ford Focus, Ucuz Anahtar Anahtar, Çip Ile Yüksek Kalite Anahtar, Çin Anahtar Ford Focus Için Tedarikçiler.

Üretici Parça Numarası Ford Uzaktan anahtar
Blade FO21 bıçak
Uygun Ford Mondeo Focus Fiesta için uygun Anahtar
Marka Adı OkeyTech
Araba üretildiği Ülke/Bölge Ford Uzaktan anahtar
Malzeme Türü Ford Uzaktan anahtar
Değişim Parça Numarası FO-RK02
Paket Kabarcık çanta
Diğer Parça Numarası Ford Uzaktan anahtar
nakliye Ücretsiz kargo
R/C Fonksiyonu İle
renk Siyah
Özellik 4D60 Chip 433Mhz
Yazın Ford Uzaktan Anahtar
Durumu FORD Anahtar İçin 100% Yeni ve Yüksek Kalite Araba Anahtarı Kabuk
Düğme 3 DÜĞME
Özelleştirme Evet
Ağırlık 45g/pcs
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.05kg (0.11lb.)
Ara