0 Değerlendirmeler SKU: e23746

MaCbook Pro 13 Ayarlanabilir Masaüstü Dizüstü için alüminyum Dikey Laptop Tutucu Stand MaCbook Air için Stand Tutacağı

Stokta var


MaCbook Pro 13 Ayarlanabilir Masaüstü Dizüstü için alüminyum Dikey Laptop Tutucu Stand MaCbook Air için Stand Tutacağı

Ürün Açıklaması

Uyumluluk

Dizüstü 1.4 CM 4.5 CM, Mükemmel Macbook Air için tasarlanmış için Macbook Pro aralığı, Microsoft Yüzey için, dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu ve en

1.Bu ayakta sağlam dikey bir pozisyonda, elinde dizüstü bilgisayar. Masa alanı artar ve masanın organize ve düzenli tutmak yardımcı olur, ve hala dizüstü bilgisayarınızı kolayca erişilebilir hale getirir. Yerde tutmak için herhangi bir dizüstü bilgisayar için gerçekten mükemmel bir seçenek.

2.Çok ağır bu yüzden devrilmesi üzerine kaliteli ve şansı geliyor. İyi inşa edilmiş sağlam alüminyum yapı ahşap stand daha sağlam ve güvenli olsun.

3.Ayarlanabilir ve VersatileAppropriate Alan anahtar boyutunu ayarlamak için, dizüstü bilgisayarınız için mükemmel bir genişlik yapmak, Macbook Pro/ Retina/ Air/ HUAWEİ Matebook ve Tüm Dizüstü bilgisayarlar için uyumlu %100 katkı, kitap olarak bile yapabilirsiniz.

4.Stand zerafet ve güvenliğini artırmak kavisli kenarları ile şık ince bir profile sahiptir, ayaklar kauçuk tablonuzu çizik olmayacak ve kauçuk içinde çok fazla tutuyor.

5 katı alüminyumdan yapılmış yüksek kaliteli bir metal ile yapılmış. Aynı anotlanmış kumlama ve Macbook gibi teknoloji fırçalama. Dokunma hissi ve rengi Macbook aynıdır, o bir ofis ortamı için daha iyi olamazdı.

160.91TL 201.10TL

Paylaş

Dizüstü Bilgisayar Standı Tutucu, Dizüstü Tutucu, Laptop Için Tutucu, Ucuz Laptop Standı Tutucu, Yüksek Kaliteli Dizüstü Bilgisayar Sahibi, Çin Laptop Tedarikçiler Için Tutucu.

Marka Adı Kazerwa
Özellik Şarj cihazı
Fonksiyon Stand ve Ayarlanabilir
Uyum için Macbook Air 11 12
1 İçin Uygun Macbook Pro 13 A1706 1708 2016
Model Numarası 13 15 13 Macbook Air için laptp tutucu stand Pro
3 için uygun Lenovo Acer huawei Laptop tablet tutucu için
Malzeme Alüminyum
4 için fır Macbook Hava 13 Retian Pro
Paket No
renk Gümüş
2 İçin Uygun Macbook Pro 15 A1707
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Ara