0 Değerlendirmeler SKU: e23503

DİY MD01 için 2 adet/lot Amplifikatör Bluetooth MP3 Decoder Modülü USB kayıpsız Eller ser çağrı Kartı Desteği kesme bellek

Stokta var


DİY araç için güç amplifikatör Bluetooth MP3 Decoder Modülü USB kayıpsız Eller serbest çağrı kartı Desteği kesme bellek

Açıklama:

Karakteristik: MP3 decoder modülü 3.7 V-5 V; destekler Bluetooth ve eller-serbest iletişim OKUYUN*2 amplifikatör ile birlikte geliyor. Destek kulaklık ve amplifikatör (kulaklık fişi, hoparlör yüzük, kulaklık, boynuz yüzük çekme). (Yönetim Kurulu dışında isteğe bağlı), ayrılmış ÇÖKÜYORUM terminal bloğu klasör seçimi desteği, çevrim modu oynamak. Destek USB/SD/Bluetooth/FM/AUX otomatik geçiş. Çince ve İngilizce İsteğe bağlı Destek MP3/WMA/APE/WAV formatında müzik, elektronik saati sor ve gelen telgraf sayısı (sinyal sesi veya ses) dönüştürmek. MP3 şarkı 32320kbps, WAV/APE: 1411kbps USB/ kart geçiş, son şarkı, sonraki şarkı, ses ayarı, EQ, Çal / duraklat, durdur, tek tekrar, kapatma, kapatma, Doğrudan Seçim şarkıları Destekler. Bir şarkı üzerinde destek Bluetooth, sonraki şarkı, ses ayarı, play / pause, mute. Şarkı ve ses önce destek elektrik kesintisi hafıza fonksiyonu: bellek gücü mevcut nokta Dikkat-5 V, x 2, x 2-29, L-O -: Block BAT, 29, 3.7 V hatırlanacak-/R-O+ 2 boynuz; FM anten sinyal işareti, lityum pil 3.7 V çalışma voltajı, ya da 4.5-5 V güç kaynağı, 600 tane hoparlör mevcut (- 6, O-1 O+, hoparlör, ikinci katın koltuk R-/L; OKUYUN 1.3 etrafında iki hoparlör-1.5 A Hoparlör: 4 euro. (Eğer bu sorun varsa, lütfen güç kontrol) mevcut yeterli değil, atlama veya uzaktan kumanda yeterli değil, ya da Bluetooth istikrarlı; gerilim 5 V daha yüksek olamaz, aksi takdirde ana çip ve güç amplifikatörü IC ve ilgili bileşenlerini hasar, lütfen dikkat edecektir. Not:Bu uzaktan kumanda pil göndermek cann gibi düğme pil içerir,yok,pls kendiniz pil hazırlayın.Anlayışınız için teşekkür ederiz. Paket 2* amplifikatör MP3 Decode Kurulu dahil:

98.29TL 106.86TL

Paylaş

Mp3 Decoder, Bluetooth Mp3 Kod çözme, Mp3 Decoder Modülü, Ucuz Mp3 Decoder, Yüksek Kaliteli Mp3 Bluetooth çözme, Çin Mp3 Decoder Modülü Tedarikçiler.

Model Numarası MP3 Decode amplifikatör Kurulu
Marka Adı ReYeBu
Durumu YENİ
Uygulama VCD/DVD Player
Yazın Voltaj Regülatörü
Besleme Gerilimi 3.7-5 V
Paket Ağırlık 0.04kg (0.09lb.)
Ünite Tipi (2 adet/lot)lot
Paket Boyutu 12cm x 10cm x 2cm (4.72in x 3.94in x 0.79in)
Ara