0 Değerlendirmeler SKU: e23296

8pcs/Diy Yapma El Aleti Boncuk İçin Karbon Çelik Siyah Mücevher Pense seti

Stokta var


Özellikleri:

Resim göster:

1. Yuvarlak Burun Pense

Jewlery Pense, Burun Pense Yuvarlak, Parlatma, Siyah, Karbon-Sertleştirilmiş Çelik

boyut:12,5 cm uzunluk

Bu pense döngüler kapatmak için, küçük takı bileşenleri veya açık ve kapalı jumprings tutmak için kullanılır.

Tel sarma ve baş eyepins multi-çapı döngüler yapmak için bir zorunluluk vardır. 2. Tong kafa düz düz Burun Pense Takı Pense, Düz Burun Pense, Parlatma, Siyah, Karbon-Sertleştirilmiş Çelik Boyutu:12,5 cm Çok uzun “Düz Burun Pense denilen” anlamına gelir. Maddi ve karbon içeriği yüzde 0.45 ve dayanıklılık ve haedness uygundur. Gerekli olan şekle sac veya metal tel büküm için kullanılır. Takı yapmak için temel araçlarından biridir. Uzun Pense Kesme Pense Takı Pense, 4.3" Çapraz Yan Kesme, Parlatma eksik" Diyagonal Yan, Siyah Boyut: yaklaşık 110 mm. Bu pense kesme tarafı vardır. Bunlar Tel floş kesmek için kullanılır. Yerler en dar alanlara bile floş kesim sağlar, daha az dosyalama ve temizleme defa yapma. 4. Maşa başı öne eğik olarak uzun Yani “Bükülmüş Burun Pense” denilen 12.5 cm demek eğilmiş Burun Pense Takı Pense, Eğilmiş Burun Pense, Karbon-Sertleştirilmiş Çelik, Siyah Boyutu:. Maddi ve karbon içeriği yüzde 0.45 ve dayanıklılık ve haedness uygundur. Parmaklar ekstra set olarak açmak veya jumprings, bend Tel kapatın ya da kullanılabilir. Takı yapmak için temel araçlarından biridir.

5.(İğne Burun Pense) iğne Burun Pense Takı Pense, Uzun Zincir Burun Pense, Parlatma, Karbon Steelabout Boyutu:15cm uzun Şu aleti en çok sürükleyici ve dar yerlere ulaşmak için kullanılır. Parmaklar ekstra set olarak açmak veya jumprings, bend Tel kapatın ya da kullanılabilirler . 6.Kesici Pense Tel Kesici Pense Takı Pense, Tel, Siyah, Karbon Çelik Boyutu:12cm hakkında uzun Bu pense Tel kesici pense ve malzeme ile karbon içeriği yüzde 0.45 Parlatma. Tokluk ve haedness kendi uygundur. Bu pense çoğunlukla genel kesme veya Tel kesmek için kullanılır. Bu pense en değerli metaller ve yumuşak zanaat teller üzerinde çalışmak. 7.Pense Takı Pense Kesme sonunda, Bu pense sonunda kesme pense ve malzeme ile karbon içeriği 0.45 yüzde Pense, Parlatma, Karbon-Sertleştirilmiş Çelik, Boyutu:10.5 cm Kesme Sonunda. Bu pense de değerli metaller ve yumuşak zanaat teller üzerinde çalışmak. Bu sonuna kadar pense kesme buttcockline ne olursa olsun boyutu kesebilir. 8. Uzun 5" İğne Burun Pense 5" İğne Burun Pense, Tel Kesici, Parlatma, Siyah Boyutu: 130mm hakkında. Bu pense, alet kutusu için bir elyaf bulunmaktadır. Döngüler kapatmak için, küçük takı bileşenleri veya açık ve kapalı jumprings tutun onları kullanın. Tel sarma ve baş eyepins multi-çapı döngüler yapmak için bir zorunluluk vardır. Alıcı :

$17.40

102.81TL 137.11TL

Paylaş

Mücevher Pense, Takı Pensesi, Kuyumculuk Pense, Ucuz Takı Pense, Takı Için Yüksek Kaliteli Pense, Çin Takı Pense Tedarikçileri Yapma.

Öğe Türü Takı Araçları & Ekipmanları
Ürün Özellikleri Takı Araçları & Ekipmanları
Marka Adı Pandahall
Madde Uzunluğu 12.5cm
Malzeme Karbon Çelik
Model Numarası PT-MSMC001-M3
Ağırlık 509 g
Metal Türü Paslanmaz Çelik
Öge Genişliği 6.5cm
Takı Araçlar Ve Ekipmanları Türü Pense
Kullanımı Takı Piers
Madde Çapı 12.5cm
renk Siyah
Ünite Tipi Pack
Paket Ağırlık 0.586kg (1.29lb.)
Paket Boyutu 5cm x 12cm x 2cm (1.97in x 4.72in x 0.79in)
Ara