0 Değerlendirmeler SKU: e23222

Spor Eğlence Kamp Yürüyüş Seyahat Kitleri Taşınabilir Su Filtresi Açık

Stokta var


Miniwell L610 taşınabilir su filtresi kullanıcı yenilenebilir doğal su kaynaklarından su tatma temiz büyük içecek sağlar. Bakteri (Salmonella, Kolera, koli basili, vb.) karşı etkilidir, hafif kistler, ve virüs, ayrıca klor, hoş olmayan tat, koku ve renk giderir. Miniwell taşınabilir su filtresi yürüyüş ve kamp, Seyahat, acil durum hazırlık ve hayatta kalmak için idealdir. L610 taşınabilir ve hafif olduğu için, aynı zamanda yerel su kalitesine güvenmek istemeyen gezginler için harika.

Özellikler:

Model

L610

Filtre Gözenek Boyutu

0.01 mikron

Boyutu

IS USM 50 165**

NW

245g

GW

445g

Su Akışı

(0.13 gal) 0,5 L/dk

Kapasite

1000L

Malzeme

ABS , Karbon Fiber, UF(tıbbi sınıf)

Aksesuarlar

Giriş ve Çıkış Hortum, Kumaş Çanta, Talimat

Özellikler:

En küçük Filtre Gözenek Boyutu 0.01 mikron

99.9% Su kaynaklı Bakteri ve Virüs kaldırır.

% 99 Kadmiyum, Kurşun, Civa (Ağır Metal) Kaldırır.

Üstün Filtrasyon Kapasitesi: 1000 Litre.

Klor tadı azaltması, Hoş olmayan Tat, Koku ve Renk.

Sudaki Yararlı Mineralleri korur.

Filtre değiştirilebilir kartuş

FDA CE SGS tarafından sertifikalı

(İlk Islattıktan Sonra: 3 yıl)Raf Ömrü: 5 yıl

Yapılar:

Miniwell L610 3 aşamaları filtrasyon işlemi mekanik olarak büyük tatma su taze su filtreleri. Kimyasallar, elektro güç veya UV ışık kullanımı gerektirmez.

Sistemi tıkayabilir 1. aşama: 0,1 Mikron UF Ön Filtre blok s kum, pas, çamur, solucan, bakteri ve diğer büyük parçacıklar. 2 (ve UF membran (aşama 3) Hayat kapasite aşama karbon filtre genişletmek için yardımcı olur.

Karbon fiber geniş yüzey alanı 2. aşama: Karbon Fiber Filtre güçlü ham suya hoş olmayan tat, koku ve klor kaldırır, (Kurşun, Cıva ve Kadmiyum) ağır metaller bile teşekkürler.

Miniwell L610 UF filtre 3. aşama: 0.01 mikron filtrasyon gözenek boyutu (örneğin, (örneğin, Campylobacter, Salmonella, Shigella, E. coli) Cryptosporidium, Giardia) ve bakteriler (örneğin, Enterik, Norovirus, Hepatit A ve Rotavirüs) bilinen virüsler adam çıkarma etkinliği" hafif kaldırarak yüksek bir etkinliği var. Sana 1000 Litre temiz içme suyu sağlıyor.

UF özellikleri:

L610 Ultra-filtrasyon filtre 0,01 mikron seviyesinde bir state-of-the-art UF içi Boş Elyaf Teknolojisi membran özellikleri. Su doğal olarak dışarıdan gözenekleri düşük basınç altında membran duvarından akıyor. Yüksek moleküler ağırlık asılı parçacıklar ve malzeme 0.01 mikron UF zarından geçmek için uygun değildir, sadece taze temiz su ve yararlı mineralleri ile bırakarak. Örnek teknoloji sağlık tesisleri ve büyük Belediye su arıtma tesislerinde temiz su üretmek için kullanılır.

Ayrıca, UF membran geri ömrünü uzatmak için yıkanabilir. -Yapılandırma filtre dışında L610 UF geri yıkama kolaylığı en üst düzeye çıkarır. UF membran performansı takas uygun olursa 1000Liters daha fazla koruyabilirsiniz.

Ürün Detayları

Kolay kullanım:

1. (Nehir, göl ve yağmur, vb.) Tatlı su kaynağı çalışan yeri giriş hortum. Alt kapalı tortu uzak tutmak için ön filtre ve şamandıra kullanın.

2. Yer hortumu takılı kap veya temiz su bir kap içine çıkış.

3. Yukarı ve aşağı kolu hareket ettirerek pompalamaya başlayın.

L610 filtre kartuşları temiz su ile temizlenebilir filtre Kartuşları Temizlenebilir & Temizlik Değiştirilebilir. Miniwell her kullanımdan sonra temiz su ile filtre temizleme önerir. 1. Ön filtre giriş hortumu çıkarın. 2. Yer su giriş temiz suya hortum. Su çıkış hortumu çalışır kadar L610 su filtre akan su pompası. 3. Hortum çıkışına ön filtre takın. Su akışı filtre temiz kadar filtre ön akan su pompası. Daha detaylı bir temizlik için, UF filtre tıbbi gargara ile çalkalayın ve daha sonra herhangi bir partikül çıkarmak için aşağı bakacak şekilde açık ucu süzgeci sallayarak temizlenebilir. ( Karbon filtre sadece temiz musluk suyu ile yıkanması gerekir. )

Değiştirme:

L610 filtre kartuşları değiştirilebilir. Tüm sistemi atmak zorunda değilsin.

1. Ön filtre değiştirme: su giriş Kaldırmak Ön Filtre sonra yeni Filtreyi yeniden hortum. 2. Karbon filtre ve UF filtre 2.1 Sökün UF filtre saat yönünün tersine yavaşça kaldırın UF Filtre /Karbon Filtre düzeneğinin değiştirilmesi. Böylece Kilit Pin Kilidi Yuvası delikleri hizalanmış 2.2 Yavaşça döndürün UF filtre. 2.3 Karbon Filtre filtre çekin UF konut içine filtre inşa karbon filtre ve UF-Koyun ve sıkıca vidalayın. Yeni filtre değiştirin.

Not: Eğer yedek olarak L610 filtre yedek almak isterseniz, aşağıdaki linke tıklayınız:

Test raporu: Miniwell L610 FDA, CE sertifikaları var ve SGS test raporu geçti.

294.58TL

Paylaş

Filtre Su, Filtre Kiti, Filtre Su Açık, Ucuz Filtre Su, Yüksek Kaliteli Filtre Seti, Çin Tedarikçileri Açık Su Filtresi.

Aksesuarlar Hortum Kumaş Çanta Talimat giriş ve Çıkış
Malzeme ABS , karbon fiber, UF(tıbbi sınıf)
Filtrasyon Gözenek Boyutu 0.01 Mikron
Net Ağırlık 245 g
Boyutu IS USM 50 165**
Marka Adı miniwell
Yazın açık su arıtma
Hoş Olmayan Tat Ve Kokuyu Azaltacaktır EVET
Su Akışı (0.13 gal) 0,5 L/dk
Filtrasyon Kapasitesi 1000 Litre
Filtre Kartuşunun sahne 3
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 22cm x 13cm x 11cm (8.66in x 5.12in x 4.33in)
Paket Ağırlık 0.425kg (0.94lb.)
Ara