0 Değerlendirmeler SKU: e2318

(Dahil değildir) İşletilen ışık "AŞK" Pil Kayan yazı Tabela Işıklı Harf ve Işıklı Ev Düğün Dekorasyon LED

Stokta var


"(20“×7”×1.18“) Işıklar AŞK AŞK“Gündüz ve Gece”İle“ Ev yanar- 37 LED ampuller hayranlık ve sevgi tek başına günlük ev dekorasyonu ve aydınlatma - ultimate ekran, yatıştırıcı, rahatlatıcı ve zarif bir ruh hali oluşturmak - "sevgiyle" ev alıcı Düğün Töreni - Bir göz at ve muhteşem bir merkezinde Eklenti olarak Kullanılan tatlı bir "AŞK" ile güzel sıcak beyaz bir ışık birleştirir gün doğumu veya Gün batımı olsun "sevgiyle"ev yanıyor!

Çok yönlü ve Gerçekten Taşınabilir - (1.1 lbs) Hafif; taşımaya Uygun seçenekleri herhangi bir düz yüzey üzerinde; heyecan verici manto, şifonyer, raf, tatlı tablo, ve photo booth için pervane Gibi Oturur sonsuzdur. Hemen hemen her yerde bir işaret kullanmayı düşünebilirsiniz.

; Esnek ya da ( dahil değildir) 3 adet AA pil kullanabileceğiniz Güzel ; esneklik gereken durumlar için Büyük rocker açma/KAPAMA Kolay tarafı.

Arkadaşları, arkadaşlar ve sevdiklerinize hediye vermek için Sağlam; Yumuşak; her zaman için Nem geçirmez, Yüksek sıcaklığa dayanıklı-Harika bir hediye fikri, hediye kutusunda Geliyor, hazır son Derece uzun ömürlü dayanıklı ve Enerji Tasarrufu - ev ortamı senin artırırken, acil, önemli enerji tasarrufu Sağlar - MDF Yapılmış ve uzun bir süre sonra, dokunmak için serin Kalmak; tahıl veya knot olmadan şık beyaz bir renge Sahiptir.

185.12TL 246.84TL

Paylaş

ışık Harfler, Pilli, Dekoratif Dekoratif, Ucuz Açık Mektup, Yüksek Kalite Pilli, Çin Dekoratif Dekoratif Tedarikçiler.

Stil Avrupa
Malzeme PVC
Tema harfler
Paket Ağırlık 0.4kg (0.88lb.)
Paket Boyutu 15cm x 45cm x 4cm (5.91in x 17.72in x 1.57in)
Ünite Tipi parça
Ara