0 Değerlendirmeler SKU: e23045

1 1 adet.52MX50cm Mavi Mat Krom Vinil Film Buz Vinil Araba Sticker mat Krom vinil Araba Warp ÜCRETSİZ KARGO

Stokta var


1 1 adet.52MeterX50cm Mat Krom Vinil Film Buz Vinil Araba Sticker mat Krom vinil Araba Warp ÜCRETSİZ KARGO

( al sana açık beford okuyun lütfen, sadece gereksiz yanlış anlamalar ve olumsuz geribildirim azaltmak için istiyoruz! )

Dikkat: fiyatı çok ucuz, bu yüzden rulo göndermek için,teşekkürler pack olacağız.

1. Sabit 1.52 metredir. 2. Çin post office, alıcı yani 2 veya daha fazla adet satın almak ,1.52 metre uzunluğunda ve 50 cm genişliğinde kesilmiş, 8 metreden daha fazla satın, daha sonra hiçbir kesersek bize ulaşın,ayarlayacak biz olacağız en uzun boy 50cm bitti İzin Verilmiyor . 3. Bu film araba vücut her yerde sopa için uygundur.

Paketi açtığınızda video çekmek.

Yükleme İpuçları:

1. Vinil yüklemeden önce alkolle yüzey temizlik malzemesinin Yardım ve kusurları neden olabilecek herhangi bir kirletici maddeleri temizler. 2 . Sıcak hava tabancası kullanarak yükleme vinil daha esnek hale getirerek de yardım ve kırışıklıklar kaldırmak yardımcı olabilir. 3. Yumuşak bir lastik kazıyıcı kullanarak kabarcıklar ve kırışıklıkları yumuşatır yardımcı olacaktır. 4. Arabanızı ya da güneş altında sopa sonra 48 saat içinde yıkamak için izin vermeyin ! NOT: kullanarak zaman uzun yol nakliye folyo bir film alırsanız , hasar denir değil, yumuşak veya 2000W sıcak hava tabancası ya da saç kurutma makinesi için vurmak , sadece bir kırışık kıyafet alma, basın için bir demir kullanın gibi ekleyin kazıyıcı kullanabilirsiniz, kolay bir eylemdir. herkes bunu yapabilir! lütfen tartışma veya olumsuz bir geri bildirim açmak için, eğer sakıncası yoksa , lütfen al , anlayışınız için umut yok bir neden olmasın ! Nasıl kullanılır???

Nerede kullanmak için??

Araba vücut,telefonu,motosiklet, Dizüstü bilgisayar,vb herhangi bir yerde kullanabilirsiniz. Ürün Boyutu :

Yükleme İpuçları: 1.Vinil yüklemeden önce alkolle yüzey temizlik malzemesinin Yardım ve kusurları neden olabilecek herhangi bir kirletici maddeleri temizler.

102.81TL

Paylaş

Krom Vinil Film, Vinil Film, Araba Sticker, Ucuz Krom Vinil Film, Yüksek Kaliteli Vinil Film, Çin Araba Etiket Tedarikçiler.

Öge Genişliği 50cm
Model Diğer
Malzeme Türü Vinil
Kategori Etiketler
Öğe Türü Etiketler
Tasarım Karikatür
Öge Yüksekliği 0cm
Etiket Yerleştirme Tüm Vücut
Model Adı Mat Krom Vinil Film
Madde Uzunluğu 1.52m
Madde Çapı 0cm
Yazın Diğer 3D Sticker
Çıkartma Türü Araba Vücut
ambalaj Paketlenmiş Değil
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 3cm x 50cm (1.18in x 1.18in x 19.69in)
Paket Ağırlık 0.33kg (0.73lb.)
Ara