0 Değerlendirmeler SKU: e22560

Jel Krem Anti-selülit Zayıflama Kremleri zayıflama Produsts ürünler para adelgazar, 85ml Zayıflama zayıflama Kremi Chili Vücut

Stokta var


Yilibalo, Anti Jel Krem Zayıflama zayıflama Kremi - 2015 en İyi hot Chili Vücut vücut,85ml için Zayıflama Jel Krem selülit

Bu zayıflama jel uygun olarak geleneksel Çin tıbbı TCM ve bitki biyo faaliyetleri etkili sonuçlar üretmek için modern bilimsel teknoloji ile yapılan doğal bitkisel malzemelerle yapılır.

Malzemeler: Biber: Kırmızı Biber, Doğal Arı Tutkal, Zencefil Özü, Yosun Özü, Carbopol, çay, su, E. D. T. MİLLETVEKİLİ.

Vücut kremi olarak Kullanın yön. Emilene kadar yukarı doğru kol masajı, bel, karın, kalça, uyluk ve bacak. Günde iki kez uygulamak kadar. Isı 15 dakika sonra çalışmayı hissedeceksiniz. Eğer ısı çok güçlü değilse, (body wrap) plastik wrap ile jel etkinliğini artırmak için vücut bölgeleri uygulanan kapak olabilir.

Selülit şişman görünür, Kollar, Bel, Karın, Kalça ve Uyluk bulunduğu en önemli parçalarından geçerli. Yukarıya doğru masaj yapın.

Yukarı doğru cilt kaldırılmasını istediğiniz bir şekilde o bölgeye masaj yapın deneyin uygularken ipuçları:! Bu şekilde vücut yağ yakma varken, gidin başlar.

Not: Isı hissi yaklaşık başlar. 15 uygulandıktan sonra Min. 2 kat günlük kullanmak! Farklı insanlar farklı cilt tipi vardır, bu nedenle ısı sonuçları her kişiye göre değişir.

89.09TL

Paylaş

ürünler Para Adelgazar, Para Adelgazar, Krem Kilo Kaybı, Ucuz ürünler Para Adelgazar, Yüksek Kalite Para Adelgazar, Çin Krem Kilo Kaybı Tedarikçiler.

Öğe Türü Zayıflama Kremleri
Madde Sıcak Biber Zayıflama Jeli Zayıflama Kremi
Uygun bilek, kol, bel, karın, kalça
NET WT 85ml
Yazın Kilo Kaybı
Avantaj Anti Selülit Yağ Yakma
Model Numarası WP007
Adı Kilo Kaybı Krem
Özellik ince rakam ve kilo
not Serin ve kuru bir yerde hava geçirmez tutmak
Fonksiyon selülit azaltmak ve muhteşem olacak!
Ünite Tipi (2 adet/lot)lot
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 15cm (7.87in x 3.94in x 5.91in)
Paket Ağırlık 0.15kg (0.33lb.)
Ara