0 Değerlendirmeler SKU: e22347

Üreticiler sanatçı Akrilik Fırçalar için 6 yüksek dereceli cqnnn Langhao Maotou Domuz Kıl Fırça kalem boya fırçaları satan

Stokta var


Şirketler büyük devlet anlamına sermayeli işletmeler, çok uluslu şirketler, kurumlar, kurumsal hediyeler, satıcıları, küçük ve orta ölçekli özel işletmelerin ve bireysel birimler nesne ve baskı, lazer, yazı ve logo tasarımı hizmetleri sağlamak, yeni ve eski müşterilere Hoşgeldiniz toptan satın almak için kalem stilleri gelir.

Hoş geldiniz yeni ve eski müşterilerin çok sayıda kalem / kalem / hediye kalem / reklam kalem stilleri özelleştirilmiş.... tartışmak ve bir iş planı oluşturmak Quartet misafirler hoş geldiniz.

Kurum ve kuruluşlar, reklam hediyeler, bu büyük miktarlarda şirketin tedarik gibi yüzün toptan model Bölümü bölümü. Lazer gravür isteğe bağlı yardımcı hizmet ana alternatiftir.

Dünya Parker kalem serisi, kahraman kalem, ölümsüz kalem, Işık kalem, Jel Mürekkep kalem adı. İşletmeler ve idari kurumların büyük için birçok stilleri fırça su yazılı kumaş serisi çaplı satın alma, konferans, sergi, dağıtım, teslimat, vb çeşitli. kullanın.

Parker üç yüzyıl boyunca dünyanın en hayırlı ürünü, onları seçin geçti, büyük ölçüde müşteri beklentilerini artıracaktır. Ve bu tür bir iş aynı zamanda ülkenin en profesyonel simsarlarından biri bu işi yapıyoruz.

Aşırı fiyat tavizler toptan model bölünmesi, sık sık ve düzenli olarak özel alış tarzı fırlatma değil, belirli konularda pazarlık için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Resmi beyan

İlk olarak, şirketin düşük özel Kanal Adı kalem mal tadını çıkarın. Onların fabrika kaynağı çeşitli türleri tarafından ajanlar doğrudan bir sınıf kimliği için kendi kalem satış sektöründe lider konumda bulunan şirket, böylece düşük maliyetli tedarik kanalları keyfini çıkarın.

İkinci olarak, şirket çiçek Sanayi Şubesi, çok sayıda ödül kazandı. Kuruluşu 10 yıldan bu yana, şirket her zaman toplum ve kamu hizmet iş felsefesinin bütünlüğü yapmak, böylece aynı zamanda müşteriler övgü çoğunluğu kazanmak için, çünkü aynı zamanda hayranlık ve daha yüksek sosyal statü iş arkadaşları kazandı.

Davalar onbinlerce üçüncü, geniş bir yelpazede şirketin işbirliği, başarı. Şirket büyük ölçekli devlet-ülke genelinde iktisadi teşebbüslerinin, kamu kurumları, özel işletmeler, hediye şirketleri, bayiler dahil, ve Tmall AVM için tedarik kaynakları sağlamak. Lazer baskı sağlıyoruz aynı zamanda profesyonel baskı kurumsal logo hizmetindedir.

İşbirliği modu: müşteri ilk işbirliği logosu baskı ihtiyaçları, kaynak dosya veriniz. En AI veya CDR biçimi vardır. Logo üretmek için bu şekilde logo üretmek için serigrafi, lazer, vb. zaman genellikle 2-3 gündür var. Eğer müşterinin özel ihtiyaçları varsa logo üretimi hızlandırabilir.

Fiyat arz etmeye karar verdi fiyat onayı: çeşitli faktörler, miktarı, vergiler, logo üretim maliyetlerini, paketleme, nakliye vb, Baozhu kalem kalem ve fiyat farkları da dahil, toplam Perakende Fiyat ayarlaması sonra zaman ve süre de dahil olmak üzere: oluşmaktadır. Genel Perakende Fiyat ayarlaması birçok faktör, bir hammadde kaynağı fiyat arttıkça içeriyorsa. Bazı müşteriler de malzeme ve ambalaj içinde bazı değişiklikler yapmak için ürün seçimi olacak, yani fiyat konusunda bizimle bir tek düzenlemek için kararlı olmak gerekiyor.

Örnek onay: gerekirse, müşteri, örnek baskı modeli ve işçilik maliyetleri ne zaman üretilecek, çünkü belli bir prova ücreti vermeniz gerekiyor. Genel prova ücreti sipariş sonra iade veya satın alma fiyatı tahsil edilir. Veya ödeme düşeriz parçası. Kurye ile sağlama. Örnek olarak büyük malların üretimi belirlemek için numune aldıktan sonra müşteriler.

Mal döngüsü genellikle spot durumunda 1-2 gün teslimat, mal yapmak için çok zaman gerek ve logo yapmak için zaman ekleyebilirsiniz yapın. Genellikle mal eğer daha acil ise yapın, sonra teslim tamamlamak için düşünceli on gün durumunda hiçbir nokta yoktur.

30% toplam miktarın mevduat: genel mevduat, üretime başlamak için şirket para belirli bir miktar ödemek için bir sözleşme içine girdikten sonra. Bu konuda işbirliği sayısından sonra uygun şekilde rahatlamış olabilir.

Ulaşım: sıradan lojistik teslimat genel kullanım, genellikle 20-30 yuan olabilir. Eğer mal express küçük parçalar halinde kullanabilirsiniz. Eğer müşteriler acele müşteriler ile işbirliği SF express yolu kullanabilirsiniz. (Yerel uzak ve yakın sipariş onaylamak için bizi bazıları.

Mal kabul: müşteriler, paketi hasarlı olduğunda lojistik şirketi veya kurye şirketi malların ilk muayene gönderilmiş, eğer hasar zamanında stok numarası olmalıdır almak.

50.00TL

Paylaş

Sanatçının Fırça, Sanatçı Boya Fırçaları, Boya Fırçası, Sanatçı Için Ucuz Fırça, Sanatçı Için Yüksek Kaliteli Boya Fırçaları, Çin Boya Fırçası Tedarikçileri.

İster Alma no
Malzeme doku woodiness
Çözünür Ya Da Değil boya
Amaç Çin resim malzemeleri
Marka Adı Zhouxinxing
Ürün kategorileri fırça
Kurşun Sertlik B
Yaş >3 yaşında
Yazın Yağı fırça
Model 1.3.5.7.9.11 kol kutusu
Ünite Tipi (6 adet/lot)lot
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Ara