0 Değerlendirmeler SKU: e2031

10mm N35 ücretsiz kargo 1 adet sıcak 40x20 delik 10 mm güçlü güçlü mıknatıs Neodymium Mıknatıslı 40*20 delik manyetik

Stokta var


Başlat

10mm N35 ücretsiz kargo 1 adet sıcak 40x20 delik 10 mm güçlü güçlü mıknatıs Neodymium Mıknatıslı 40*20 delik manyetik

Sıcak istemi:

Sevgili dostum,mağaza,hoşgörü sadece( 0-2mm), ama diğer mağaza(2-4 mm) ,ürünlerimiz (ucuz ve kaliteli) daha iyi ve makul bir fiyata çok daha fazla olmasıdır.

Уважаемые наши покупатели! 1. Обращаем ваше внимание, что несмотря на тот факт, что наши магниты довольно мощные, однако в тоже время и весьма хрупкие, поэтому используйте их предельно осторожно. В случае, если магнит был разбит уже после того, как вы подтвердили получение товара, наша сторона не несёт какой-либо ответственности. 2. Если Вы приобрели магниты с целью установить их на счётчик воды, мы не можем гарантировать, что они будут действовать на каждом из них. Согласно отзывам покупателей, на прежние модели счетчиков магниты имеют воздействие, на остальных же возможно небольшое замедление скорости. Наша стороны не будет принимать возврат, если в качестве причины будет указан факт, что магниты не действуют на счётчик.

Özellikler: yepyeni ve kaliteli. Süper güçlü Nadir Toprak mıknatıslar - birbirlerine yapışmış bir kere, ayırmak için zor. Ayrıca gömme temas noktaları ile korunan lityum pil genişletmek için kullanılabilir. Elektrik (gömme pil uzatmak için uygun hale) iletken. Mükemmel yapıştırma için buzdolabı kapıları ile ilgili notlar. Yapmak için harika kendin yap projeleri. Neodim blok mıknatıs güçlü Manyetik alanı nedeniyle parçalara dikkat edin. T=40 mm x 20 mm Tolerans: + / - mm Kaplama (0-1mm): Nikel D*özellikler : Şekil: Disk Kompozit: NdFeB Mıknatıs Tipi: Sürekli Sınıf: N35 Boyutu:

Paket 2PCSxMagnets dahil :

64.47TL 79.63TL

Paylaş

Neodim Mıknatıs, Kalıcı Mıknatıs, Güçlü Neodim Mıknatıs, Ucuz Neodim Mıknatıs, Yüksek Kaliteli Kalıcı Mıknatıs, Çin Güçlü Bir Neodymium Mıknatısı Tedarikçiler.

Uygulama Hoparlör Mıknatıs
Yazın Kalıcı
Model Numarası 10mm delik ile 40x20mm
Marka Adı xhigh
Hoşgörü 0-2mm
Kaplama Nikel
Kompozit Nadir Toprak Mıknatıs
Şekil Yüzük
Paket Ağırlık 0.5kg (1.10lb.)
Paket Boyutu 13cm x 11cm x 10cm (5.12in x 4.33in x 3.94in)
Ünite Tipi parça
Ara