0 Değerlendirmeler SKU: e1939

Xiaomi iPhone Samsung HTC Sony LG ve iPad Tabletler için Tikono 5 V 2A Üniversal USB Hızlı Şarj Cihazı Duvar Şarj Seyahat

Stokta var


Xiaomi iPhone Samsung HTC Sony LG ve iPad Tabletler için Tikono 5 V 2A Üniversal USB Hızlı Şarj Cihazı Duvar Şarj Cihazı: standart USB arabirimi Tak ve kullan çevre malzeme Narin ve minik outlook ithal, çoklu devre koruma Dahili yüksek uyumluluk ile Otomatik olarak tanımlama, Hızlı şarj taşıması kolay, güvenli ve güvenilir Bulunmaktadır Seyahat. Özellikler: AC ADAPTÖR Giriş: 100-240 V~50/60 Hz Max0.Lütfen: ( Hiçbir perakende ambalaj kutusu ) 1 X Şarj Not: dahil USB kablosu Rusya Arkadaşım Dikkat Taşınabilir,USB,Hızlı Şarj Renk: Siyah Paket içeriği Güç Adaptörü Uyumlu Cihazlar: Evrensel Özel Fonksiyonlar 2A Çıkış: 5.0 V-2.0 Türü::! Sırada alıcının Tam Adı-lütfen doldurun,Aksi takdirde nedeniyle yeni Politikası muhtemelen sonunda alıcı paketi kazandı. -Sipariş verirken yeterli bilgi vermeyen bir istemci nedeniyle başarısız teslim sorumlu değiliz.

27.30TL 47.87TL

Paylaş

Telefonu şarj Cihazı Motorola, Şarj Cihazı, Telefonu şarj Cihazı Taşınabilir, Ucuz Telefonu şarj Cihazı Motorola, Yüksek Kaliteli şarj Cihazı, Çin Telefonu şarj Cihazı Taşınabilir Tedarikçiler.

Model Numarası TKN-CO2
renk Siyah
Fiş Türü AB Tak
Yazın Seyahat
Uyumlu Marka SONY,S,Blackberry,LG,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,Evrensel,xiaomi,Huawei,Diğer,Apple
Çıkış Arayüzü USB
Perakende Paket No
USB bağlantı Noktaları 1
Kalite Belgelendirme FCC,CE,RoHS
Güç Kaynağı A. C. Kaynak
Marka Adı tikono
Çıktı 5 V/2A
Hızlı Şarj Teknolojisi Desteği No
Giriş 100-240 V/0.2 A
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 7cm x 3cm (3.94in x 2.76in x 1.18in)
Paket Ağırlık 0.07kg (0.15lb.)
Ara