0 Değerlendirmeler SKU: e18801

Büyük Promosyon! İngilizce Rusça İspanyolca Fransızca İtalyanca Sesli Kablosuz GSM Alarm sistemi Ev güvenlik Alarm sistemleri LCD Klavye

Stokta var


Kablosuz GSM Otomatik arama Ev Güvenlik Hırsız Alarm Sistemi

İYİ HABER: 1. Bu alarm sistemi frekansı varsayılan olarak 433 MHz tür göndereceğiz. 2. Birçok seçenek C 'yi Seç' B': Rus Manuel + Rus Ses İstemi Seçin (varsayılan Olarak) Bir' İngilizce El Kitabı + İngilizce Ses İstemi "'i Seç: İngilizce Manuel + İspanyolca Ses D Seçin: İngilizce Manuel + Fransız Sesli E Seçin: İngilizce Manuel + Çek Ses Seçin 'F': İngilizce El Kitabı + İtalyanca 3 Ses İstemi İstemi İstemi İstemi sağlayabiliriz. Eğer daha detaylı bilgi için lütfen bana e-posta göndermek isterseniz, e-posta ve 10 saat sonra "PDF Kılavuzu" göndereceğim . 4. Dükkanıma kablosuz Dedektör her türlü alarm sistemi ile uyumlu olacak ve en azından cihazı 100 adet ekleyebilirsiniz.

Ürün Resmi

Kapı Pencere Sensörü: kapı veya pencere kaçak açıldığı tespit ederse, bu kapı pencere sensörü, alarm sistemi, kablosuz ileti gönderir,sonra alarm sistemi sesli alarm çalacaktır !!! başka SMS göndermek ve derhal bir alarm olduğunu söylemek için telefonunu Ara.

Kızılötesi Sensör: ayrıca hareket sensörü var , biri hareketi algılayan, bu Kızılötesi sensör alarm sistemi için kablosuz sinyal gönderir. Ayrıca sensör Kızılötesi (tavan Kızılötesi sensör) celiling için var,

Kablolu Siren: siren 120dB yüksek sesle, başka bir siren gibi kullanabilirsiniz ,

Güç Adaptörü: güç adaptörü (AB / AU / İNGİLTERE / ABD türü)seçebilirsiniz

Koli Resim

Bu parsel orijinal renk kutusu olmasa da,ama güçlü ve elastik, mükemmel bir kutu alacaksınız. Eğer orijinal kutu gerekiyorsa, bunun için ekstra ücret ödemek gerekiyor, lütfen sipariş vermeden önce bana söyleyeceksin.

Ürün Açıklaması 7 Kablolu ve 99 kablosuz savunma bölgeleri; zaman saati ekran ile LCD ekran; Ses tüm işlemleri zamanında kol ve silahsızlandırılması 3 grup ; alarm, alarm Sistemi, Bu numaralar için otomatik arama yapar 6 telefon numaraları :Olabilir; endişe verici,Sistem otomatik olarak Alarm SMS göndermek 3 SMS numaraları :Olabilir; Yerleşik 10 saniyelik otomatik mesaj kaydı-yapay akıllı dijital sesli spiker ; Built-yapay akıllı İngilizce mesaj ; Kullanıcıları alarm paneli üzerindeki tuş takımını kullanarak arama yapabilirsiniz istemi, sadece bir telefon gibi, SMS ile Bir-Tuşu-kontrol fonksiyonu :Dışarı Kol,Ev Kol,Uzaktan Kol; Kol/ silahsızlandırılması veya uzaktan SOS,yangın,gaz,kapı,salon,pencere,balkon ve sınır yerlerde alarm; Gerçek zamanlı,gecikme,24 saat arayabilir,telefon ile Uzaktan kumanda Kol,Silahsızlandırılması,Monitör,interkom ve ek kablosuz aksesuarlar eklemek için kolay işlevi Kablosuz kodlama: programlama bypass savunma bölgeleri; Güç kapalı olduğunda elektrik kesintisi veya-AAA Nİ-Hİ şarj edilebilir pil :Dahili kurtarma için SMS uyarı alarm yapmak.

Ürün Kullanımı

İki Yönlü Kanal Ses interkom

Konuşan İki Yönlü SOS, ileri teknoloji ile bu alarm sistemi. Güçlü ev güvenlik alarm sistemi ve SOS Acil Çağrı işlevi birleşimidir. Anahtar SOS basın, alarm paneli, otomatik(aile üyesi/yerel hastane SOS numarasını ayarlayabilirsiniz) hazır SOS numarasını arar. Arama işi bittiğinde, hoparlörü varsayılan, kullanıcı aile/ Hastane personeli ile ilgili doğrudan konuşabilir. Yaşlılar ve bakıcılar kendi zihin bağımsızlık gibi barış özgürlük verir. Alarmın uzaktan da bakıcı acil uyarı sistemi olarak kullanılabilecek bir panik düğmesi ile birlikte gelir olarak bebek veya yaşlı nüfusa sahip evler için idealdir.

[Çağrı ] [telefon numarası] giriş+bu alarm sistemi bir telefon gibi çalışır, doğrudan diğer insanların arama ve başkalarıyla konuşabilirsiniz. Sadece bir telefon gibi.

Güç adaptörü kapalıyken yedek Yüksek Kapasiteli B attery, dahili pil zamanda ana güç kaynağını verebilir. alarm sistemi güç kapalı veya güç olduğunda, alarm sistemi olacak .

Önceden Ses Kaydı

Polis istasyonu ön ayar numarasını ayarlayın ve aynı zamanda sisteme(10 saniyeden az) bazı ses kaydı, sonra da alarm ana polis merkezine numarayı aradığında, polis sistemine kayıtlı olan sesini duyacak yapabilirsiniz.

-Akıllı saat dahili

1. akıllı saat dahil, iş güzel bir saat sever

2. zamanlama silahlanma ve silahsızlanma 3 set yapabilirsiniz,

Çok fonksiyonlu kontrol sistemi

Pek çok yönden alarm sistemi kontrol edebilirsiniz.

Bir: doğrudan klavye Kullanımı, klavye korumak için bir şifre ayarlayabilirsiniz.

B: kablosuz uzaktan kumandayı Kullanın, eğer evin dışında olsa bile, aynı zamanda alarm sistemini kontrol edebilirsiniz.

419.68TL 538.07TL

Paylaş

Klavye Klavye, Klavye Kablosuz, Klavye Fransızca, Ucuz Klavye Klavye, Yüksek Kaliteli Kablosuz Klavye, Çin Klavye Fransız Tedarikçiler.

renk Beyaz
Güç DC 12 V
Max Destek Bölgesi Miktar 99
Video Arayüzü No
İletişim Arayüzü Kablosuz
Model Numarası M2B
Şifre Klavye Evet
Kit Yapılandırma Kapı/Pencere Sensörü
Max Uzaktan Miktar Destek 8
Ses Dili İngilizce / Rusça / İspanyolca / Fransızca / İtalyanca
Marka Adı Earykong
Kablosuz frekans alırsınız 433MHz
GSM Frekans 850/900/1800/1900 MHz
Yazın UYGULAMA GSM Alarm Sistemi
Ateşleme Tipi FR Uzaktan kumanda
Ekran Evet
Garanti 5 Yıl
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 15cm x 18cm (9.84in x 5.91in x 7.09in)
Paket Ağırlık 1.5kg (3.31lb.)
Ara