0 Değerlendirmeler SKU: e18738

1 adet / Lot Texas Holdem Plastik oyun kart oyunu poker kartları su Geçirmez ve mat cila kırmızı PVC masa oyunları

Stokta var


TATİL EDİN

Sayın Bay/Bayan,

Dükkan tam destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Çin Yeni Yılı yaklaşırken, 13 Şubat 22st Şubat bir tatil geçireceğiz, ve 23 Şubat tarihinde işe geri dönecek.

Bu dönemde, kendiniz sipariş edebilirsiniz ve sipariş için 23 Şubat gönderilecektir. Eğer herhangi bir sorun varsa, bize mesaj bırakın lütfen. Bahar Şenliği sonra ilk kez ele alacağız.

Anlayışınız eğer bizim tatil herhangi bir rahatsızlıktan getirirse çok takdir edilecektir.

En İyi Dileklerimle

Özelliği:

Renk: Kırmızı Özellikler: Sertlik, iyi aşınma iyi, uzun bir süre kullanın, kart meraklıları malzemeleri oynama için en iyi seçimdir. Özellikler: Plastik. Yeni malzeme. Not: mat yüzey iyi hissediyorum. Ama mat yüzey, tekrar kullanmak için ürünü, solmaya kolay. Bu ürün yeni UV teknoloji kullanır, büyük ölçüde solmaya azaltır. Not fade kaçınılmaz, ne yapabiliriz bu azaltmaktır. Lütfen anlayın, teşekkür ederim!Ölçüm nedenlerden ötürü, aslında küçük bir hata var. Işık sebebi, gerçek ürünler farklı renk vardır. Lütfen anlayın, teşekkür ederim! Oyun~tadını çıkarın.

30.59TL 32.17TL

Paylaş

Plastik Oyun Kartı, Poker Kartları, Oyun Kartları, Ucuz Plastik Oyun Kartı, Yüksek Kaliteli Poker Kartları, Çin Kartları Oyun Tedarikçiler.

Masaüstü Oyun Ürünü Kart Kapağı
Minimum Oyuncu Sayısı 1
Öğretim Modu Poker
Oyun Uzunluğu 4 kanal dakika
renk Kırmızı
Yazın UNO Kart
Oyun Zorluk Seviyesi İlköğretim
Malzeme Kağıt
Yaş >14 Yıl
En Fazla Oyuncu Sayısı 10
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Paket Boyutu 12cm x 12cm x 4cm (4.72in x 4.72in x 1.57in)
Ünite Tipi parça
Ara