0 Değerlendirmeler SKU: e1869

Canon MAXİFY M B 5040/MAXİFY M B 5000/MAXİFY B 4040 MB5140/MB5440 İçin 1set Doldurulabilir Mürekkep Kartuşu PG-2400 PGİ2400

Stokta var


Mürekkep Özellikleri olmadan Canon PG için doldurulabilir Mürekkep Kartuşu-2400XL PGİ2400 TAM 2400:

1) Kalıcı çip uyumlu herhangi bir yazıcı ile çalışmak, üretim tarihinden bağımsız olarak tasarlanmıştır. Sıfırlamak gerek,tekrar edilebilir tekrar tekrar kullanılır.

Bir daha asla başka bir mürekkep kartuşu satın alarak $$$ Kaydet 2) Doldurulabilir.

Çevre dostu 3) - bir daha asla başka bir kartuş atmak gerekecek.

Pazar Alanı için Uygun ÇİP ile kartuş : Doğu Avrupa/Rusya/Ortadoğu/Afrika

Ne alırsınız?

4 adet mürekkep olmadan Canon için doldurulabilir Mürekkep Kartuşu seti

Ürün toplu farklıdır, çip farklı olabilir.Tüm ürün görünümünü dışa, renk gibi, resmin tek referans kaynağı malzeme nesneyi alın. Kartuşları satın aldığınızda orijinal mürekkep kartuşları modele göre lütfen. Aksi takdirde herhangi bir sonuç için sorumlu olacak

Eğer herhangi bir sorun varsa, lütfen önce bize bir anlaşmazlığı açık ya da olumsuz bir geribildirim yapın. Teşekkürler! Alıcı Dikkat:

1. Teslim ve resimde görülen tüm ürünler (ürün toplu, etiket, ambalaj) bazı küçük farklılıklar olabilir. Resimler sadece referans içindir, ama tüm sevk ürünümüz malzeme ve işçilik karşı+ sınıf kalite düzeyinde ve %100 garantilidir.

2. Ne zaman sen satın alma sırası bize, lütfen emin olun kartuş model numarasıyla aynı kişi(oem kodu) kullanılarak sizin yazıcı, çünkü kartuşun çip değil aynı için farklı pazar olmasına rağmen yazıcı numarası olabilir aynı

3. Siparişin zamanında teslim sağlamak için tam teslimat adresinizi doldurun, doğru telefon numarası lütfen

4. Rusya Federasyonu tüm alıcılar tam adı doldurulmalıdır, veya, sipariş almak mümkün olmayabilir. SSS:

S: bir sayfayı yazdırırken, renkleri tam olarak ekranda görüntülenen olanlar eşleşmiyor.

Farklı monitör sürücüleri biraz farklı renkler üretecek ve bu nedenle ekranda görüntülenen renkleri her zaman yazıcıyla yazdıran olanlar biraz daha farklı olacak.

Onları maç için deneyebilirsiniz ama her program biraz farklı bir sürücü kullanır ve bu nedenle her renk düzeni biraz daha farklıdır.

S: doldurulabilir bir kartuş kaç kez doldurulmuş olabilir?

Kartuşların çoğu, yalnızca iyi durumda (yazdırma kafası çizik değilse, tıkanmış ya da açıkta, cips Tamam ise), pek çok kez doldurulmuş olabilir.

Görüntü yok benim kartuş dolum sonra yazdırılır s: Neden?

Hava memesi ulaşmak için veya yetersiz mürekkep püskürtme uçlarını engelliyor olabilir. Kullanıcı talimatları için dolum prosedürü için bakın. Mürekkep damlası yazıcı kafası nozül ulaşana kadar en az 3 kez hava pompası ve basın uygulamak önemlidir. Aşırı damlacıkları dikkatlice mürekkep çıkış etrafında gereksiz mürekkep emmek için doku kullanın silin.

Uyumlu mürekkep kartuşları nelerdir ve onları satın almak şart mıdır?

Kartuşları marka yeni, mühürlü ve 3. parti bir üretici tarafından kutulu. Onlar karşılamak veya fiyat bir kısmını OEM marka kartuşları aşıyor.

Uyumlu kartuş orijinal kartuş olarak aynı verimi alabilir miyim?

Uyumlu kartuş bizim en azından aynı miktarda baskı ve OEM kartuş daha normal durumda olacaktır. Çok kartuş baskı için en yeni yazıcı modellerinde yazıcı yazılımı belirler. Uyumlu kartuşlar yazıcıya dikte doğru miktarlarda yazdırmak için tasarlanmıştır.

100.82TL 115.91TL

Paylaş

Mürekkep Kartuşu, Doldurulabilir Mürekkep Kartuşu, CANON Için Mürekkep Kartuşu, Ucuz Mürekkep Kartuşu, Yüksek Kalite Doldurulabilir Mürekkep Kartuşları, Canon Tedarikçiler Için Çin Mürekkep Kartuşu.

Yazın Mürekkep Kartuşu
Çip Durumu
Uyumlu Marka Canon Mürekkep Püskürtmeli
Renkli Evet
Özellik Uyumlu
Sertifika
Kartuş Durumunu Boş
Model Numarası canon için PG-2400xl
Menşe yeri
renk C,M,Y,K
Marka Adı YOTAT
Toplu Ambalaj Evet
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Paket Boyutu 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)
Ünite Tipi Set
Ara