0 Değerlendirmeler SKU: e18121

Nakliye Kız için minyatür Mobilya Prenses Yemek Odası -Barbie C Bebek Evi Gibi Oyuncak Oyun Ücretsiz

Stokta var


Nakliye Kız için minyatür Mobilya Prenses Yemek Odası -Barbie C Bebek Evi Gibi Oyuncak Oyun Ücretsiz

Kızınıza bir sürpriz vermek zamanı ! Ayrıntılı madde boyutu 11 inç boyutuna resim Malzeme bebek barbie bakın: emniyet plastik oyuncak etkin bir Noel Günü, Kara Cuma, Doğum günü, Çocuk Bayramı, vb çocuklar için çocuk duygu, görüş ve zeka en İyi hediye gelişebilir. Dikkat: parçaları geliyorlar,monte edilmesi gerekir.

Barbie Bebek Hikayesi Belki de en ünlü bebek tarih,Barbie 1959 yılından bu yana çocukların mutlu ve bebek koleksiyoncular için bir mıknatıs haline gelmiştir adı.Ruth ve Elliot Handler,Barbie buluş Alman bir bebek,Lilli,güzel,güzel bir moda ilk olarak 1955 yılında yapılan bebek model alınmış.Geri bir at kuyruğu içine çekti saçları kalıp plastikten yapılmış,ya da 11.5-7 inç veya inç heights mevcut değildi. Kızı Barbara,yetişkin kadın bebek bebek ile daha fazla bebek ile oynarken zevk kocası Elliot ve aile dostumuz Harold Mattson onunla Mattel şirketi Ruth Handler,ortağı,fark edince Barbie fikri ortaya çıkmıştır.Karar verdi,bu nedenle,onlar büyüdüler olabilirler ne genç kızları hayal etmeye izin verecek bir bebek oluşturmak için. Onun yaratma,kızı Barbara onuruna adlandırılmış ve Mattel tarafından desteklenen,Amerikan Oyuncak Fuarı New York'ta 1959'da giriş yaptı.Mattel Barbie bebek üreten risk için tereddüt etmiş olsa da,Barbie piyasada ilk yıl sonra Mattel için yeni bir satış rekoru kırdı.Üç dolar bir maliyetle,Mattel üretim ilk yılında 351,000 bebekleri sattı ve on yıl içinde,kamu Barbie ürünleri yaklaşık 500 milyon dolar değerinde satın almıştı. İlk Barbie at kuyruğu saç modeli,siyah ve beyaz zebra-Mayo,açık ayakkabılar,güneş gözlüğü ve küpe çizgili ve aynı zamanda moda tasarımcısı Charlotte Johnson tarafından oluşturulan çeşitli aksesuarlar ve giyim stilleri özellikli özellikli.Yıllar boyunca,Barbie aile ve arkadaşlar ile birlikte,erkek arkadaşı Ken,İşleyici oğlu,Kenneth,1961 yılında; 1965 yılında kız kardeşi Skipper; ve Becky,Barbie arkadaşı,bir tekerlekli sandalyede,1997 yılında adını ile bir başlangıç oldu. Yıllar boyunca,çeşitli kozmetik değişiklikler, Barbie,Barbie şüpheli istihbarat ve Heykel bir vücut ile genç bir kadın temsil ederek cinsiyetçilik güçlendirilmiş eleştiri yansıtmak için bir değişiklik de dahil olmak üzere uğramıştır.Yıllar boyunca,Barbie doktor,UNICEF gönüllüsü,sporcu ve iş kadını olarak çıktı ve bir koleksiyon parçası olarak evrensel itiraz gördü.

243.55TL 374.69TL

Paylaş

Mobilya Prenses, Barbie Için, BARBİE BEBEK İÇİN, Ucuz Mobilya Prenses, Barbie Için Yüksek Kalite, Barbie Bebek Tedarikçiler Için Çin.

Boyutlar 11 uygun Barbie inç
Form 1/6
BJD/SD Özniteliği Aksesuarlar
Model Numarası İNEK-HS-128
Öğe Türü Bebek Aksesuarları
Fonksiyon Kızı için oyuncak
Mobilya Türü Minyatür Mobilya Prenses Yemek Odası -C
Dikkat edin Bebek değil Vardır
Cinsiyet Kızlar
Plastik Türü ABS
Uyarı Ateş Yok.
Malzeme Plastik
Her Türlü Seri Numarası Fantezi
Yazın Mobilya Barbie,Aksesuarları Barbie için Ayarlayın
Boyutu Fit 11 inches Barbie
Paket Ağırlık 0.9kg (1.98lb.)
Paket Boyutu 30cm x 10cm x 20cm (11.81in x 3.94in x 7.87in)
Ünite Tipi parça
Ara