0 Değerlendirmeler SKU: e18004

Laboratuvar Test Bebek Aksesuarları (çok Renkli) Bebek için Amber Diş çıkarma Kolye - 3 Boyutları - Doğal Taş Diy Boncuk Kolye - -

Stokta var


Kolye bizim bebeğinize Rahatlama, Drooling ve Titizlik Azaltmak için Diş çıkarmaya Yardımcı Olacaktır.

İltihabı azaltır, Succinic Asidin Bağışıklık ve Dengeyi artırabilir.

1 Yıl Garanti. Hızlı Destek.

Güvenlik Düğümlü (Tek Düğümlü) Boncuklar ve "Büküm Toka" Kapatma İlave Güvenlik Sağlamak ve Boğulma Önlemek görüşme yapılarak gerçekleştirilmiştir.

Baltık Amber Diş çıkarma Kolye %100 Otantik Amber olarak Sertifikalı Söz veriyoruz. Bu yüzden hiç Tereddüt etmeden Bunu Al!

BALTIK AMBER DİŞ çıkarma VE Bugün, her zamankinden daha fazla, anne ve bebek çocukları için yerine sayaç veya reçeteli ilaçlar üzerinden ulaşmak için bakımı için doğal yollar arıyor. Özellikle diş çıkarma, bebeklik ve çocukluk döneminde çeşitli büyüme aşamaları işaretleyen son derece doğal bir olay gelince. Yatıştırmaya ve diş çıkarma bebekler ve çocuklar sakin ve bu çok rahatsız zamanlarında onları teselli ver anne keşfetmek gibi, genellikle en eski, en yaygın olarak kullanılan ve tamamen doğal bir çözüm için dönerler......amber diş çıkarma kolye. Binlerce yıldır, Baltic amber inanılmaz iyileştirici özellikleri ve analjezik ağrı kesici için kabul edilmiştir. Tamamen toksik olmayan, doğal amber da genç vücutları hala gelişme olduğunda bebekler ve çocuklar için özellikle önemli olan bağışıklık sistemini destekler. KEHRİBAR amber DİŞ çıkarma ana bileşeni ağırlıklı olarak amber yüzey tabaka bulunur suksinik asit vardır KOLYELER ve iyileşme son derece güçlü bir tedavi aracı olduğunu. Amber nasıl bebekler ve küçük çocuklarda diş çıkarma ağrı dindirmek için birincil doğal bir çözüm olarak rolünü başarabilir mi? Üzerinde rahat ve güvenli bir şekilde bebeğin cilt bakımından takılabilir takı diş tasarlanmış amber Baltic amber analjezik işlevi, amber esnaf yerine getirmek için. Deri, amber ısıtır zaman, iyileştirici özellikleri terlemek başlar, sadece acı, ama sakinleştirici bir etki sağlar. Rahatlama uzun bir süre için son olacak, böylece bebeğiniz veya sahipsiz uyurken kolye kaldırabilirsiniz. vida toka ile kolye ve elle eğer kolye ayrılmalıyız boncuk her amber arasında özel bir düğüm ile sinirli kalan boncuk dağılım olmaz. Unutmayın, çocuğunuzun diş çıkarma ile gelen huzursuzluk ağrı katlanmak zorunda kalmazsınız. Sık sık drooling hangi diş ilk işareti, Baltık amber diş çıkarma kolye için saygın ve güvenilir bir kaynak bulmak. O zaman sakin ol ve olayları akışına bırakmak. GÜVENLİK Amber diş çıkarma kolye taktığı için değil; bebeğin yanında kimse yokken Amber diş çıkarma kolye Kaldırmak gibi yakın olarak çiğneme için yapılır.

52.06TL 54.80TL

Paylaş

Bebek Için Kolye, Kolye çok Renkli, Kolye Kolye, Bebek Için Ucuz Kolye, Yüksek Kaliteli Kolye çok Renkli, Çin Kolye Kolye Tedarikçi.

Metal Türü Yok
Kolye Boyutu N/A
Marka Adı Cici Hikayesi
Zincir Tipi Halat Zincir
Sertifika Türü GIA
Stil Moda
uzunluğu Standard 13in 33cm, Small 11in 28cm, Large 14in 35cm, Bracelet 14cm, Bracelet 16cm
Sertifika Numarası Altı milyar iki yüz on bir milyon beş yüz yetmiş bin beş yüz yetmiş dört
İnce veya Moda İyi
Yan Taş Yok
Şekil\desen Yuvarlak
Model Numarası N/A
Fırsat Yıldönümü
Öğe Türü Kolye
Ana Taş amber
Kolye Türü Zincir Kolye
Cinsiyet Unisex
Ünite Tipi parça
Paket Ağırlık 0.075kg (0.17lb.)
Paket Boyutu 14cm x 9cm x 4cm (5.51in x 3.54in x 1.57in)
Ara