0 Değerlendirmeler SKU: e17867

2.5 RİCO Bariton Saksafon Sazlık, Gücü# 10 3# Sarı Kutu [Ücretsiz kargo]

Stokta var


2.5 RİCO Bariton Saksafon Sazlık, Gücü# oynama durumları geniş bir yelpazede için Tasarlanmış 10 Ürün Açıklaması 3# Sarı Kutu, Rico Sazlık kamışı en esnek sınıf bizim kesilir. Daha fazla müzisyenler dünya çapında Rico en iyi değeri bulmak neden oyun, uygun fiyat ve uygun paketleme seçenekleri kolaylığı vardır.

•Oyun kolaylığı için tasarlanmış

•Güçlü sesi dosyalanmamış

Eğitimciler için uygun fiyatlı •

•Klarnet tam aralığı için kullanılabilir ve saksafon

•2.5 güç#, 3# , Dosyalanmamış kesim, San Fernando Valley Tesisinde 10 kutu, Rico-the-art reed araştırma merkezi, bir devlet ve ziraat klarnet ve saksafon için Rico Reserve premium sazlık içeren üst kalite saz üretmek için, bilim adamları ve müzisyenler işbirliği kullanır. Rico kamış deneyimli bir profesyonel için acemi müzisyenler her düzeyde yararlanmak için tasarlanmıştır. Dünyanın en iyi clarinetists ve saksafoncu çok çok daha fazla Rico marka sazlık gibi Anthony McGill, Mark Nuccio, Jessica Phillips, Jerry Bergonzi, Chris Potter, Benny Gece, Ernie Watts, Bob Sheppard, Walter Boeykens, Seiji Yokokawa, Philippe Geiss, Diastema Saksofon Dörtlüsü olarak kullanın. Daha fazla bilgi için RicoReeds.com ziyaret

109.67TL

Paylaş

Bariton Sax Reeds, Rico Kamış, Reed Kutusu, Ucuz Bariton Sax Reeds, Yüksek Kalite Rico Kamış, Çin Reed Kutusu Tedarikçileri.

renk (10pc) 2 buçuk, 3(10pc)
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)
Ara