0 Değerlendirmeler SKU: e17837

-Siyah nokta Maskesi XZLM Siyah Maske Kabuğu Kaldırmak Gözenek Siyah Baş Maskesi Akne Temizleme kalkmasına Temiz Deri Şeritler

Stokta var


-Yüz Maskesi Siyah Maske Gözenek Siyah Baş Kaldırmak Siyah nokta Arındırıcı Temiz Deri Şeritler kapalı 2017 Büyük Promosyon Çok Akne Temizleme kalkmasına Sıcak Satış Kabuğu Etkileri

satış fiyatı azaltmak için (lütfen unutmayın : ayrıntı kutusu olmadan nakliye)

Siyah Maske, YÜZ MASKESİ, kase

Siyah nokta vücudunuzun özellikle burun herhangi bir yerinde ortaya çikabilir. Siyah nokta sıkma siyah kaldırılması bu işlem cilt üzerinde hasar, enflamasyon ve enfeksiyona neden olabilir gibi siyah nokta kurtulmak için en iyi yol değildir. Eğer siyah nokta kaldırmak için arıyorsanız, bu Pilaten Siyah nokta Maskesi Gözenek deneyin. Her yerde kullanabilirsiniz - siyah nokta olan her yerde uygulanabilir. Çamurdan yapılmış olduğundan bu kullanırken ekstra bakım gerekli.

Ürün maddeler Su, polivinil alkol, gliserin ve aroma oluşur.

Gözenekleri sıkılaştırır, cilt tutmak görünümlü ve taze bir his

Her 60 günde 2-3 kez kullanılabilir

Sonuçları anında maske çıkarıldıktan sonra görüldü

Kullanım şekli:

1. İyice yüzünüzü yıkayın, emin herhangi bir krem, losyon veya yukarı yapmak serbest olduğunu yapma.

2. Kuru eller, sonra paketi açın ve eşit burun bölgesinde maskesi uygulayın.

3. Maske 20-30 dakika kurumaya bırakın. Tamamen kuru olduğunda aşağıdan maskeyi çıkarın. Eğer herhangi bir kalıntı ise, su ile yıkayın.

4. Kullanımı haftada 1-2 defa. (Açılan paket cellotape ile mühürlenmiş olması gerekir, aksi takdirde ürün kuru)

Raf ömrü: 3 yıl

Uygulanabilir insanlar: Yüz cilt yaşlanma , ince çizgileri ve lekeleri , Yağlı cilt çilek burun, Burun geniş gözenekler siyah nokta, Günlük bilgisayar radyasyon önünde bilgisayarı otur.

Bölge böylece gözenekler Siyah nokta verme su üzerine 3-5 dakika genişleme, sonra Temizle, sonra da uygun emme siyah deri kuruyana kadar 10-15 dakika maske ek olarak ipotek yukarıdan aşağıya sonra Siyah nokta Maskesi smear alın, burun ve temiz su ile temiz çevre, kurutulmuş, karalama PİLATEN gözenek özü sonra onun T üzerinde kullanım talimatı: temizlik ürünleri temiz burun ve etrafında sıcak bir havlu.

Ürün malzemeler: su, polivinil alkol günlük boyası, gliserin, propilen glikol, diazonyum imidazolidinyl üre, iodopropynyl butil karbonat, glikol.

54.80TL

Paylaş

Siyah Nokta çıkarıcı Maske, Maske Temizleyici, Siyah Kafa Maskesi, Ucuz Siyah Nokta çıkarıcı Maske, Yüksek Kaliteli Maske Temizleyici, Çin Siyah Kafa Maskesi Tedarikçileri.

Ana Madde Saf su , polivinil alkol , gliserin , aroma
Kullanın Tüm Yüz
Fonksiyon Temizlik Siyah nokta ve akne
Formülasyon Çamur
NET WT Bir KASE
Marka Adı Aichun
Madde karışık
Model Numarası xzlm siyah
Yazın Yırtılma tipi maske
Cinsiyet Unisex
Özellik Yağ-kontrol,Akne Tedavisi
Öğe Türü Tedavi Ve Maske
Ünite Tipi lot (3 adet/lot)
Paket Boyutu 15cm x 8cm x 4cm (5.91in x 3.15in x 1.57in)
Paket Ağırlık 0.25kg (0.55lb.)
Ara