0 Değerlendirmeler SKU: e1737

Sıcak!Denetim Sokak Lambası Anahtarı Otomatik Sensör ayarlanabilir ışığa Işık 10A AC/DC Fotoselli sokak lambası Anahtarı İşletilen

Stokta var


Sıcak!Denetim Sokak Lambası Anahtarı Otomatik Sensör ayarlanabilir ışığa Işık 10A AC/DC Fotoselli sokak lambası Anahtarı İşletilen

Sevgili alıcı, siparişiniz için teşekkürler. en Yeni Model . Hassasiyeti ayarlanabilir .Güzel bir alışveriş var

Özellikler:

% 100 kalite ve Marka yeni.

Manuel operasyon olmadan açmak ya da gündüz ve gece ışık kapalı

Lamba gündüz veya bir yerde son derece karanlık bir yerde doğrudan dönüş, ışık kontrol ünitesi yüklemeyin -

Yaygın olarak kullanılan: sokak ışık, otoyol, fabrikalar, bahçe, limanlar, havaalanları, çiftlik, Parklar, okullar ve diğer yerlerde. Ayrıca güneş lambaları ve fenerler sığabilir, ya da araba, motosiklet, elektrikli otomobiller ve diğer güç kaynağı gerilimi 12 V lambalar ve fenerler veya ekipman

Yağmur geçirmez performans, daha uygun açık

Teknik şartlar

1. Güç kaynağı voltajı: DC, 50-60 Hz

2. Anma gücü üzerinden geçen yük akımı: 10A, enerji tasarruflu lambalar, floresan lambalar, egzoz fanlar daha az than400W (güç araçları ile kullanın)

3. Üç Tel, iç Geçiş Kontrol, omik, indüktif, kapasitif yük birden çok ışık ile uyumlu. LED ışıklar, enerji tasarruflu lambalar, floresan, ampul, egzoz fanı lambaları ve diğer aydınlatma veya diğer elektrikli cihazlar yükleyebilirsiniz.

4. 150Lux (anahtar ışık isteği üzerine özel)ışıklar parlaklık:

5. 158F (-40F için +) 70degree + çalışma sıcaklığı: -40degree

6. Kendi güç anahtarı:

Özellikler:

20 Model:AS-

Giriş Voltajı: DC/AC 12 V

Max Yük Akımı: 10A

Frekans:50-60 Hz

Model: DC ışık sensörü anahtarı

Güç kaynağı voltajı: DC

Kullanımı: gündüz ışıkları gece ışıkları, manuel operasyon olmadan

DC tipi sokak ışık kontrolü otomatik olarak Roman fotoelektrik anahtarı tasarımı yarı iletken elemanın fotoelektrik özelliklere göre değiştir. Özellikle ışığa duyarlı bir direniş CD ve entegre devre kapatma ile oluşur. Alacakaranlık ve Şafak sökerken, sokak lambaları ve enerji otomatik kontrol elde etmek için otomatik olarak kapalı ve ışıkları kontrol etmek, ışığın doğasını değiştirmek göre tasarrufu amacıyla. Kolayca ahşap, metal ve beton direkleri parantez ile monte edilebilir ve her türlü hava koşullarında çalışabilir. Çünkü onun tasarımı, yüklemek, güvenilir, küçük boyutu, hafifliği, kolay kurulum, uzun ömür, düşük fiyat ve geniş kitlelerce sokak aydınlatma, Karayolları, fabrikalar, bahçe, limanlar, havaalanları, çiftlik, Parklar, okullar ve diğer yerlerde kullanılır. Ayrıca (örneğin, ev aydınlatma, sokak lambaları, bahçe lambaları, ışık kutuları reklam lambaları, neon ışıkları, aydınlatma, vb.) aydınlatma ile kullanılabilir, ya arabalar, otomatik açma karanlık elde etmek için motosiklet, elektrikli araçlar ve diğer ekipman, cihaz veya lamba ekipmanları, otomatik olarak etki devre Şafak

Kısa bir hesap

Uygun olarak tüm tarafların, yabancı gelişmiş entegre devreler, gelişmiş şekli giriş bilgileri ile bitki ve önceki üretim fabrikası ışıklar dayanarak otomatik olarak değiştir daha pratik bir değer ışıkları yeniden açın. Mevsim etkilerinden anahtarı, güvenilir fonksiyonu, yüksek hassasiyetli, ülke çapında popüler, kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

İkinci olarak, çalışma prensibi ve yapısı

Devre gecikme devresi ile donatılmış, yanlışlıkla Yıldırım veya el feneri engelliyor, otomobil, ve diğer ışıklar ve optik kafa, kısa blok yaprakları ışık farklı parlaklık, iki ya da üç puan için genellikle bir kaç saniye göre-parazit özelliği, gecikme süresini anti açılan düşük güç parçaları ışık hatası hata uçun. (Eğer gecikme parlak, Jimie ışık, ışık olmadan gerekirse, önceden sipariş vermeden önce talimatlara bakın)

Işıkları otomatik olarak güç-kafa manifold, elektronik bileşenler, elektrik güç dönüştürme cihazı kapatın, geçiş teşkil gerçekleştirin. Günlük bakım güçlü, ertesi gün sabah, ışık tetikleyici otomatik yeniden entegrasyon, ışığı güçlendirmek için harekete kadar parlak ışıklar ışığa duyarlı eleman akımı artar, röle entegre devre, serbest, gece, ve bir ölçüde, ışığın zayıflaması nedeniyle, düşük voltaj ışığa duyarlı üye ve röle ışık tarafından oluşturulur.

40.05TL 42.18TL

Paylaş

Lamba Anahtarı, Fotoselli Sokak Lambası Anahtarı, Sokak Işık Anahtarı, Ucuz Lamba Anahtarı, Yüksek Kalite Fotosel Sokak ışık Anahtarı, Çin Sokak ışık Anahtarı Tedarikçiler.

Anma Akımı
Garanti 1 yıl
Model Numarası CM021
Öğe Türü Anahtarlar
Malzeme Plastik
Sertifika DC Otomatik Gün ışığı anahtarı DC Fotosel sensör Anahtarı
Tür Geçin Uzaktan Kumanda
Model Numarası
Ürün DC Otomatik Gün ışığı anahtarı DC Fotosel sensör Anahtarı
açın 30LUX daha az
Güç Kaynağı
Marka Adı CMBetter
Ortam sıcaklığı 55 max (C)
Madde DC Otomatik Gün ışığı Anahtarı
Renk
Model Hassasiyeti ayarlanabilir
Uzak Mesafe 30LUX daha az
Özellikleri
Paket Ağırlık 0.1kg (0.22lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 11cm x 8cm x 8cm (4.33in x 3.15in x 3.15in)
Ara