0 Değerlendirmeler SKU: e16267

2 3 Kamera gidon Seatpost Kelepçe Roll Bar Mount+Montaj Adaptörü f Yüksek Kahraman Siyah

Stokta var


Hızlı serbest bırakma Kolu Çubuğu herhangi bir fotoğraf ve video Kahraman Kamera ve piyasadaki en Dijital Kameralar ile kullanılabilir bağlayın. Olmayan fotoğraf ve video kameralar da piyasada (en sık kullanılan mürettebat boyutu) 1/4" tripod vida bir bağlantı noktası ile uyumludur. Ayarlanabilir kol kullanıcılar istenilen açıda monte ayarlamak için izin verir ve ayarlanabilir kelepçe daha fazla istediğiniz pozisyonda kolunu korur. Ayarlanabilir vida en Yüksek 360 derece döndürmek için izin verir ve kolayca istenmeyen hareketi önlemek için sıkılır olabilir. Sağlam ve kaymaz bir tutuş sağlayan kauçuk kavrama yerleri, Gidon Dağı kıskacı içindedir. Hızlı serbest bırakma Kolu Çubuğu herhangi bir fotoğraf ve video Kahraman Kamera ve piyasadaki en Dijital Kameralar ile kullanılabilir bağlayın.

Olmayan fotoğraf ve video kameralar da piyasada (en sık kullanılan mürettebat boyutu) 1/4" tripod vida bir bağlantı noktası ile uyumludur.

Ayarlanabilir kol kullanıcılar istenilen açıda monte ayarlamak için izin verir ve ayarlanabilir kelepçe daha fazla istediğiniz pozisyonda kolunu korur.

Ayarlanabilir vida en Yüksek 360 derece döndürmek için izin verir ve kolayca istenmeyen hareketi önlemek için sıkılır olabilir.

Sağlam ve kaymaz bir tutuş sağlayan kauçuk kavrama yerleri, Gidon Dağı kıskacı içindedir.

Tripod/standart bir tripod için fotoğraf ve video kamera deklanşör hızlı bağlama-montaj adaptörü Yer geliyor.

Uyumluluk: Yüksek bir 1/4 ile 1 2 3 3+ 4 ya da kameralar Kahraman" vidalı montaj dişli

Uygun: 1,5 cm arasında çapları bar ve 4cm

Malzeme: PC + Paslanmaz Çelik

Renk: Siyah

Uzunluk: Yaklaşık. İçinde 11 cm/ 4.3

Paket içerir:

1 * Bar Mount Kolu

1 * Adaptör

Not:Işık çekim ve farklı görüntüler gerçek biraz farklı resimde maddenin rengi neden olabilir. Ölçüm izin verilen hata +/- 1-3 cm.

26.82TL

Paylaş

2 KAHRAMAN, Yüksek Hero 3 Mount, 3 Kahraman, 2 Ucuz Kahraman, 3 Yüksek Kaliteli Fotoğraf Ve Video Kahraman Mount, Çin 3 Tedarikçiler Kahraman.

Uyumlu Eylem Kamera Marka Fotoğraf ve video
Marka Adı Fasdga
Yazın Aksiyon Kamera Aksesuarları Kitleri
Model Numarası DLCL
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Paket Ağırlık 0.113kg (0.25lb.)
Ara