0 Değerlendirmeler SKU: e15917

5 Üst Kalite Bay Böcek Hamamböceği Karınca Örümcek Hamam Böceği Pire Kontrolü Tuzak, Hamamböceği Katil Yem Toz Tuzak Haşere Kovucu Jel Reddetmek

Stokta var


5 adet Bay Böcek, Evde hamam böceği, Karınca, Örümcek, Pire Kontrolü, Hamamböceği Yemi Toz Tuzak Haşere Kovucu Jel ile Tuzak Hamamböceği Katil Reddetmek. Ürün Açıklaması

Açıklama:

Hamam Böcekleri, Karıncalar Örümcekler için Bay Böcek Hamamböceği Tuzak 5 set Non-toksik Kontrolü.

Tuzak büyük ve küçük hamam böceklerinin tüm türleri, kullanımı kolay. Ayrıca karınca, örümcek ve diğer zararlıların kontrolü için.Hamile kadınlar, çocuklar, yaşlılar ve hayvanlar ile ev için EKO büyük, böcekler evde ölmek ve bakteriler çok doğurmak önlemek.Mutfak köşelerinde yer, yatak odası, dolap, kanepe, dolap, restoran, ofis her yerde böcekler sık sık görünür. Son çevre koruma, non-toksik, 3 ay uzun.

1. Pls Hamamböceği tuzağı açık.

2. Tutkal etiketi, beyaz kağıt kapağını çıkarın.

3. Ya da daha küçük toz halinde yem ezmek ve tuzağın ortasına koydu.

4. Pls Hamamböceği tuzak kırışık göre katlayın.

5. Tam, böcekler sık görüldüğü yerlere koy.

Özellikler:

Durum:Yeni

Sadece uyumluluğu:Roach Tuzak ,Roach Motel, Haşere kontrol

Paket İçeriği:

1 5 ayarlar yem paketi.

Bay Böcek hamamböceği yem tuzak evi 5 tek pakette ayarlar. Tuzak büyük ve küçük hamam böceklerinin tüm türleri, kullanımı kolay. Ayrıca karınca, örümcek ve diğer zararlıların kontrolü için. Hamile kadın, çocuk, yaşlı ve hayvanları ile bir ev için EKO büyük, böcekler evde ölmek ve bakteriler çok doğurmak önlemek. Mutfak köşelerinde yer, yatak odası, dolap, kanepe, dolap, restoran, ofis her yerde böcekler sık sık görünür. Son çevre koruma, non-toksik, 3 ay uzun.

Yeni 2016 EKO Bay Böcek hamamböceği kontrol yakalama hamamböceği tuzak roach avcı haşere zehirli yem sigara öldürür!

5 ücretsiz kargo Bay Hata Roach tuzak her pakette 1 adet.

Bay Böcek Hamamböceği,

Mikroplar çok sayıda ev hamamböceği vücut, ama aynı zamanda astım ya da diğer alerjik reaksiyonlar alerjen. Hamamböceği insektisit farklı türler için farklı zaten direnç geliştirmiştir. Hamamböcekleri ev, çeşitli türler genellikle karışık medya. Bir yıl önce başladı, artık böcek spreyleri ve böcek ilacı kullanıyorum. Böcek ilacı spreyleri evde zararlı pestisit kalıntı toksisite bir sürü olacak, ama uzun vadeli kaldırmak zordur. Sizin ve ailenizin sağlığını tehdit! Her köşede bir hamamböceği böcek ilacı çiğneme, yaygın tırmanış ev diğer gıdalar, koltuk, sandalye, minder, zehirli hamamböceği dışkısı ve yemek yemek için, ciddi çevre kirliliğine neden gitti! Köşe Dolaplar, Dolaplar, kanepeler, yataklar, kitaplıklar böcek ilacı hamamböceği yiyerek öldü ve bakteri bir çok cins. Hamile kadınlar, çocuklar, Evcil Hayvanlar ve yaşlılar, mutfak ve Yatak odası ve diğer yerlerde ev, dikkatli olun böcek spreyleri ve böcek ilaçları lütfen! Bay hamamböceği evi Böcek, endişeler çözmek ithal hammadde, çevre koruma, yüksek sıcaklıklarda rayon, mükemmel üretim süreci, kullanarak! Bay Böcek konut, çevre koruma, toksik olmayan, zararsız, çevreyi kirletmeyen, hamamböceği, çöp dışarı çalıştırabilirsiniz. Hamamböceği hamamböceği fethetmek için korku, beraber çalışıyoruz. Özenli anne, niyetleri aile sağlık! 1) simgesine Basın 5 adet/Paket Uygun kullanım: ev, kulübe şeklinde katlanmış, giriş rampası gibi sürünerek hamamböceği hamamböceği sağlamak olacaktır. 2) (çok önemli) hamamböceği içine ev tozu veya ezilmiş parçacıklar halinde ezilmiş hamamböceği yemi ve orta Lütfen. 3) Lütfen hamamböceği evi hamamböcekleri uğrak yerlerde, örneğin Mutfak, Ocak, Dolaplar gibi, çöp kutusunu yanındaki koltuğa benzeri yerleştirilir. 5 gün hiçbir etkisi varsa, ya da konumunu değiştirin.

Daha fazla ürün için, Hoş üzerinde web sitemizi ziyaret edin ve satın alın: Bay Böcek Tuzağı Kutu Hamamböceği

44.58TL

Paylaş

Kontrol, Tuzak Tuzak, Tuzak Pest Kontrol, Ucuz Kontrol, Yüksek Kalite Tuzak, Çin Kontrol Tedarikçiler Haşere Tuzağı.

Haşere Türü Akrep,Cırcır Böcekleri,Karıncalar,Kırkayaklar,Böcekler,Örümcekler,Hamamböcekleri
Marka Adı Bay Hata
Model Numarası Bay hata -001
Ünite Tipi (5 adet/lot)lot
Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 3cm (7.87in x 3.94in x 1.18in)
Ara