0 Değerlendirmeler SKU: e15838

2018 Yeni EKO Bay Ev Böcek Haşere Kontrol Tuzak, Hamamböceği Katil Yem Tuzak Jel Böcek Kovucu Haşere Sıçan Non-toksik 5 set Reddet !

Stokta var


Ürün Açıklaması

Açıklama:

Hamam Böcekleri, Karıncalar Örümcekler için Bay Böcek Hamamböceği Tuzak 5 set Non-toksik Kontrolü.

Tuzak büyük ve küçük hamam böceklerinin tüm türleri, kullanımı kolay. Ayrıca karınca, örümcek ve diğer zararlıların kontrolü için.Hamile kadınlar, çocuklar, yaşlılar ve hayvanlar ile ev için EKO büyük, böcekler evde ölmek ve bakteriler çok doğurmak önlemek.Mutfak köşelerinde yer, yatak odası, dolap, kanepe, dolap, restoran, ofis her yerde böcekler sık sık görünür. Son çevre koruma, non-toksik, 3 ay uzun.

1. Pls Hamamböceği tuzağı açık.

2. Tutkal etiketi, beyaz kağıt kapağını çıkarın.

3. Toz ya da küçük boyut içine yem ezmek ve tuzağın ortasına koy.

4. Pls Hamamböceği tuzak kırışık işaretleri göre katlayın.

5. Tam, böcekler sık görüldüğü yerlere koy.

Özellikler:

Durum:Yeni

Sadece uyumluluğu:Roach Tuzak ,Roach Motel, Haşere kontrol

Paket İçeriği:

1 5 ayarlar yem paketi.

Bay tek bir kutuda hamamböceği yem tuzak evi 10 set Hata. Tuzak büyük ve küçük hamam böceklerinin tüm türleri, kullanımı kolay. Ayrıca karınca, örümcek ve diğer zararlıların kontrolü için. Hamile kadın, çocuk, yaşlı ve hayvanları ile bir ev için EKO büyük, böcekler evde ölmek ve bakteriler çok doğurmak önlemek. Mutfak köşelerinde yer, yatak odası, dolap, kanepe, dolap, restoran, ofis her yerde böcekler sık sık görünür. Son çevre koruma, non-toksik, 3 ay uzun.

Yeni 2016 EKO Bay Böcek hamamböceği kontrol yakalama hamamböceği tuzak roach avcı haşere zehirli yem sigara öldürür!

10 adet ücretsiz kargo Bay Hata Roach tuzak her paketi.

Bay Böcek Hamamböceği,

Mikroplar çok sayıda ev hamamböceği vücut, ama aynı zamanda astım ya da diğer alerjik reaksiyonlar alerjen. Hamamböceği insektisit farklı türler için farklı zaten direnç geliştirmiştir. Hamamböcekleri ev, çeşitli türler genellikle karışık medya. Bir yıl önce başladı, artık böcek spreyleri ve böcek ilacı kullanıyorum. Böcek ilacı spreyleri evde zararlı pestisit kalıntı toksisite bir sürü olacak, ama uzun vadeli kaldırmak zordur. Sizin ve ailenizin sağlığını tehdit! Her köşede bir hamamböceği böcek ilacı çiğneme, yaygın tırmanış ev diğer gıdalar, koltuk, sandalye, minder, zehirli hamamböceği dışkısı ve yemek yemek için, ciddi çevre kirliliğine neden gitti! Köşe Dolaplar, Dolaplar, kanepeler, yataklar, kitaplıklar böcek ilacı hamamböceği yiyerek öldü ve bakteri bir çok cins. Hamile kadınlar, çocuklar, Evcil Hayvanlar ve yaşlılar, mutfak ve Yatak odası ve diğer yerlerde ev, dikkatli olun böcek spreyleri ve böcek ilaçları lütfen! Bay hamamböceği evi Böcek, endişeler çözmek ithal hammadde, çevre koruma, yüksek sıcaklıklarda rayon, mükemmel üretim süreci, kullanarak! Bay Böcek konut, çevre koruma, toksik olmayan, zararsız, çevreyi kirletmeyen, hamamböceği, çöp dışarı çalıştırabilirsiniz. Hamamböceği hamamböceği fethetmek için korku, beraber çalışıyoruz. Özenli anne, niyetleri aile sağlık! 1) simgesini evi kulübe şeklinde katlanmış hamamböceği, giriş rampası gibi sürünerek hamamböceği saglayacak Basın 5 adet/kutu Uygun kullanın. 2) (çok önemli) hamamböceği içine ev tozu veya ezilmiş parçacıklar halinde ezilmiş hamamböceği yemi ve orta Lütfen. 3) Lütfen hamamböceği evi hamamböcekleri uğrak yerlerde, örneğin Mutfak, Ocak, Dolaplar gibi, çöp kutusunu yanındaki koltuğa benzeri yerleştirilir. 5 gün hiçbir etkisi varsa, ya da konumunu değiştirin.

Daha fazla ürün için, Hoş üzerinde web sitemizi ziyaret edin ve satın alın: Bay Böcek Tuzağı Kutusu 2016 Yeni EKO Bay Ev Böcek Haşere Kontrol Tuzak, Hamamböceği Katil Yem Tuzak Böcek Kovucu Haşere Jel Non-toksik 5 set Sıçan Hamamböceği Reddet !

44.58TL

Paylaş

Haşere Kontrol, Haşere Reddet, Tuzak Tuzak, Ucuz Haşere Kontrol, Yüksek Kaliteli Haşere Reddet, Çin Tuzak Tedarikçiler.

Model Numarası Bay hata -001
Marka Adı Bay Hata
Haşere Türü Akrep,Cırcır Böcekleri,Karıncalar,Kırkayaklar,Böcekler,Örümcekler,Hamamböcekleri
Paket Ağırlık 0.3kg (0.66lb.)
Ünite Tipi (5 adet/lot)lot
Paket Boyutu 20cm x 10cm x 3cm (7.87in x 3.94in x 1.18in)
Ara