0 Değerlendirmeler SKU: e15785

Sanat Yeni Tasarım ev dekor Vinil İspanyol Ev kuralları kelimeler Duvar çıkarılabilir odası dekorasyonu aile tırnak Çıkartmaları Sticker

Stokta var


Sanat App Ev Dekorasyon mağazası Hoşgeldiniz

Kalite: Sanat Uygulama üretmek için makine oyma en iyi malzeme ve satın hassasiyetle seçin. ) (İyi kalite malzemenin fiyatı düşük kalite oranla 3 kat daha fazladır. Narin mutlu hayat, Sanat Uygulama güvenmeyin lütfen .

Üretim Avrupa, Amerika, Rusya, Brezilya, Kanada ve birçok Asya ülkelerine ihraç edilmektedir tarzı.

charactor: toksik Olmayan, çıkarılabilir, su geçirmez , taze renk, solmaz, en iyi tutkal duvarları ve pencereleri yok olmaz.

: Düz duvar, seramik, otomobil, cam, mirros, metal, plastik, ahşap duvar veya zemin için uygun.

Renk seçimi : Sanat Uygulaması için 20 farklı renk kaynağı. Renkleri kontrol edin, hangi renk sizin için üretmeliyiz bize dikkat edin lütfen.

Özel DİY: Sanat Uygulama istekleriniz hiç ihtiyacın olan şey yazmak istiyorum, şirketinizin adı, okul adı, ve kelimeler, olarak üretebilir, bizi fark edin.

Herhangi bir sorun veya soru, tercih sürecinde anlaşmazlık daha bizimle sipariş mesaj iletişim için daha iyi. 2-3 gün içerisinde tüm sorun ve soru çözmek hedefliyoruz . Anlaşmazlık süreci 14 gün daha. (Örn: zaman, Yanlış renk, Yanlış boyutu almazlar....ve böyle devam eder. )

C o l o r b a l e T

profesyonel ve güvenli paketi güzel her müşteri için Üretim koruyacaktır. ( Eğer büyük miktarda üretim gerekiyorsa, diğer mükemmel bir paket var. )

46.43TL 54.66TL

Paylaş

Aile Alıntılar, Dekoratif Vinil, Duvar Çıkartmaları, Ucuz Aile Alıntılar, Yüksek Kaliteli Dekoratif Vinil, Çin Tedarikçileri Duvar çıkartmaları.

Belirtimi Single-piece Package
Özellik Karatahta Sticker
Tema Karakterler
Senaryolar Duvar
Paket Uluslararası standart
Teslimat hızlı ve güvenli
Sınıflandırma Duvar İçin
Model Numarası QT-0456
Marka Adı YZHTYHX
Boyutu Small 43cm x 70cm, Big 58cm x 94cm
Renk seçimi renk tablosunu seçin
Matetial Vinil
Desen Uçak Duvar Sticker
Malzeme Vinil
Pozisyon Duvar - pencere - kapı
Stil Modern
Paket Ağırlık 0.23kg (0.51lb.)
Paket Boyutu 60cm x 5cm x 5cm (23.62in x 1.97in x 1.97in)
Ünite Tipi parça
Ara