0 Değerlendirmeler SKU: e15670

Stimülatör Sihirli Değnek LETEN Silikon 10 çeşit Kadın su Geçirmez Güçlü Titreşimli Seks Makinesi Seks Oyuncakları Vibratör Klitoris

Stokta var


1 Silikon/ABS Ürün Özellikleri Türü: vibratör Renk: Pembe , Mor Malzeme ürün parametreleri:::. Orgazm, G noktası, G noktası güçlü stimülasyon ergonomik designaccurate uyarılması için tasarım: en iyi ürün. 2. Motor tasarım: başı ve klitoris güçlü deprem motor yerleşik simülatörü. 3. Ses Tasarım:Düşük desibel ses tasarımı, rahatsız edici muaf. 4. Su geçirmez yüzük yerleşik Bir tarzda , su Geçirmez yüzük 5 B dışında stil yerleştirilir. Titreşim frekansı: Çeşitli frekans tasarım, farklı deneyimler getirebilir. 6. Daha fazla güven ve emniyet malzeme: güvenli silikon malzeme kullan. 1 kullanımı: bu yöntem. Titreşimli başlıklar altında, küçük bir büküm, alt açtıktan Sonra açın pili takın. 2. Saat yönünde Döndür altındaki kapatmak için. Sıcak İpuçları: 1. Yıkayın iyice her kullanımdan önce ve sonra ürünü. Bir oyuncak temizleyici kullanımı gibi güvenli suds olarak öneriyoruz. Ancak ılık sabunlu su 2 de kullanılabilir. Herhangi bir açık yara, 3 cilt kesikler veya weollen veya iltihaplı alanlarda kullanmayın. Eğer ağrı veya rahatsızlık oluşursa kullanmayı bırakın. 4.Müşteri gizlilik: gizliliğinizi korumak için, ürün ürün bilgilerini görünür, adı "oyuncak beyan"değil.

185.73TL 195.47TL

Paylaş

Vibratör Seks Oyuncakları, Kadın Için Seks Oyuncakları, Kadın Için Oyuncaklar, Ucuz Vibratör Seks Oyuncakları, Kadın Için Yüksek Kaliteli Seks Oyuncakları, Çin Kadın Tedarikçiler Için Oyuncaklar.

Emtia Kalite Belgelendirme ce
Öğe Türü Vibratörler
parçaları Manuel, şarj hattı
Boyutu 225mm 44mm*
Gürültü 55 desibel
Malzeme Silikon/ ABS
renk Mor /Pembe
Su geçirmez Doğrudan yıkanabilir
Güç Şarj
Adı Vibratör
Marka Adı leten
Müstehcen No
Yazın Değnek
Model Numarası VB258
Müstehcen Resim No
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 5cm x 15cm (7.87in x 1.97in x 5.91in)
Paket Ağırlık 0.255kg (0.56lb.)
Ara