0 Değerlendirmeler SKU: e15138

Aktif Kalemi 9.7 12.9 Pro10 iPad Pro 10.5 inç İçin Yüksek hassasiyetli Kapasitif Dokunmatik Ekran Kalemi.5 Pro9.7 inç Tablet Kalem kutusu

Stokta var


(Top yuvarlak) bu ürün: Metal kalem, özellikleri herhangi bir yazılım yüklemek için, dayanıklı, ince 1.3 mm, ultra uzun ömürlü, akıllı wake dinlenmesi, enerji tasarrufu, gerek yok, değiştirmek değil, doğrudan kullanılabilir gerekir. Arka kap, mıknatıs adsorpsiyon ile, kaybını önlemek, çok pratik

Uyumlu dokunmatik ekran, kapasitif ekran kalemi, ekran, IPS vb., tablet bilgisayarlar, iPad, iPhone, NoteBook, cep telefonları, vb kullanılabilir. ve iOS sistemi, Android sistemi, Microsoft Windows10 sistemi uygulanır.

-------------------------------------------- Yüksek iOS, Android, Microsoft Tablet Düşük AYARLANABİLİR İPUCU Özellikleri: uyumluluk, geniş bir dokunmatik cihaz deneyimi için kullanıcı için yeni özellik dokunmatik ekranlı cihazlar Ürün Açıklaması: PAD için hassas 1.3 mm Aktif Ücretli Kapasitif Dokunmatik Kalem. Dokunmatik ekran her zaman kullanmak için korku yoktur. Yerine kullanıcı sadece herhangi bir kısıtlama ile yazma işlevlerini etkinleştirmek için ayarlama ipucu ( bir sertleştirilmiş cam veya PET dahil) EKRAN KORUYUCU YA da DEĞİL, KULLANIYOR. * Hassas İnce Nokta Aktif Kalemi 1.3 mm UÇ-yazma / tüm tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde deneyimi çizim defteri için gerçekçi bir kalem sunar. * Sürekli kullanım 12 saat 30 munits tam şarj sonra. Not: en iyi performans İçin, lütfen cihazınızın ekran koruyucu film uygulanmış sağlamak. -Yalnız Aktif Kalemi GEREKLİ BLUETOOTH SOYMA VEYA UYGULAMA Tasarım: Stand*. Ve hala herhangi bir uygulama, bu ZoomNotes gibi popüler uygulamalar FiftyThree, Üremek ve çok daha fazla, ofis uygulaması, Kağıt dahil olmak üzere çalışır. Özelliği: * aktif kalemi yeniden tanımlıyor çizim ve tabletler ve akıllı telefonlar üzerinde yazılı. Aktif kalemi gerçekten hissediyor ve sadece bir kalem gibi yazar, özel bir yazılım gerektirmez ve herhangi bir iOS en Android dokunmatik arayüz cihazı ile çalışır*. 145 mm uzunluğunda,çapı 1.3 mm ucu 9 mm * aktif kalemi gerçek bir kalem gibi hissediyor. Yapı pil ile güçlendirilmiş, aktif kalemi sürekli gecikme süresi 12 saat-ücretsiz çizim ve yazma sağlar. * Aktif kalemi yüklenen yazılım veya özel uygulamalar özel ön dayanmaz. Geçiş düğmesi ile,anında herhangi bir cihaz üzerinde kapasitif dokunmatik kullanarak çalışmak için harekete geçirir. * Aktif kalemi özel bir yazılım veya uygulamalar özel ayarları bağımsız olarak çalışır. Bu yüzden neredeyse herhangi bir uygulama, bu ZoomNotes gibi popüler uygulamalar FiftyThree, Üremek ve çok daha fazla, ofis uygulaması, Kağıt dahil olmak üzere çalışır. * Kalem uzunluğu: 145 mm, Çapı: 9 mm, Kalem ucu: (bu sorun için) 1.3 mm 7. Metal kalem, yedek, dayanıklı olmadan resmini * Malzeme: * Dahili batarya,USB bağlantı noktası Paket İçeriği Şarj Alüminyum alaşım: 1 x aktif Kalem 1 x USB kablosu özellikler:

188.82TL 198.77TL

Paylaş

Tablet Kalemleri, Ucuz Tablet Kalemleri, Aktif Kalemi 9.7 12.9 Pro10 IPad Pro 10.5 Inç İçin Yüksek Hassasiyetli Kapasitif Dokunmatik Ekran Kalemi.5 Pro9.7 Inç Tablet Kalem Kutusu.

Paket Evet
Uygulama Markalar Apple İçin
Uygulama Ekranı Kapasitif Ekran
Marka Adı AJİUYU
Uygulama Diğerleri,Tablet,PDA
Malzeme metal
Model Numarası K828
uzunluğu 14.5cm
Paket Ağırlık 0.2kg (0.44lb.)
Ünite Tipi parça
Paket Boyutu 20cm x 5cm x 5cm (7.87in x 1.97in x 1.97in)
Ara